| Host Power | 22KW |
|---|---|
| Category | AAC Block Machine, Brick Extruder Machine, Mill Crusher |
| Cutting Method | 3KW Hydraulic Cutting |
| Type | Clay Brick Making Machine Production Line |
| Brand | Keli |
| Type | Automatic Multi-shake Feeder |
|---|---|
| Usage | Conveying Raw Materials |
| Production Capacity | >10000T |
| Application | Clay Brick Making Machine |
| Brand | Keli |
| Type | Clay Brick Making Machine Boxfeeder |
|---|---|
| Dimensions | 7.5*2.4*1.9 |
| Production Capacity Range | 5-150m³/h |
| Weight (incl. Motor) | 14200kg |
| Loading Power | 7.5kw |
| Production Capacity Range | 5-150m³/h |
|---|---|
| Weight (incl. Motor) | 6800kg |
| Distance Between Shafts | 4500mm |
| Effective Width Of Fender At Outlet | 800mm |
| Distributor Power | 2.2kw |
| Productivity | 18-40t/h |
|---|---|
| Dimensions | 1310*1180*1310mm |
| Type | Clay Brick Making Machine |
| Feed Particle Size | 250mm |
| Brand | Keli |
| Power | 90kw |
|---|---|
| Type | Clay Brick Making Machine Hammer Crusher |
| Feed Particle Size | 350mm |
| Machine Weight | 8000kg |
| Brand | Keli |
| Type | Clay Brick Making Machine |
|---|---|
| Dimensions | 1800*1590*1775mm |
| Power | 90kw |
| Productivity | 30-55t/h |
| Brand | Keli |
| Cutting Method | 3KW Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Category | Roller Crusher, Brick Extruder Machine |
| Host Power | 22KW |
| Type | Clay Mud Brick Making Machine |
| Brand | Keli |
| Brick Raw Material | Clay |
|---|---|
| Product | Stone Cutting Machine For Brick |
| Motor Power | 4-5.5kw |
| Cut Bricks High | 240-300mm |
| Saw Blade Diameter | 600-700mm |
| Product | Lightweight Brick Cutting Machine |
|---|---|
| Cut Bricks Speed | 1000-10000pcs/h |
| Production Capacity | 5760pcs/8hours |
| Dimension(L*W*H) | 1750*750*750 Mm |
| Brick Raw Material | Clay |