| Δύναμη οικοδεσποτών | 22KW |
|---|---|
| Κατηγορία | Μηχανή φραγμών AAC, μηχανή εξωθητών τούβλου, θραυστήρας μύλων |
| Τέμνουσα μέθοδος | 3KW υδραυλική κοπή |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής μηχανών κατασκευής τούβλου αργίλου |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Αυτόματος τροφοδότης πολυ-κουνημάτων |
|---|---|
| Χρήση | Μεταβίβαση των πρώτων υλών |
| Ικανότητα παραγωγής | >10000T |
| Εφαρμογή | μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου Boxfeeder |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7.5*2.4*1.9 |
| Σειρά ικανότητας παραγωγής | 5150m ³ /h |
| Βάρος (συμπεριλαμβανομένης της μηχανής) | 14200kg |
| Δύναμη φόρτωσης | 7.5kw |
| Σειρά ικανότητας παραγωγής | 5150m ³ /h |
|---|---|
| Βάρος (συμπεριλαμβανομένης της μηχανής) | 6800kg |
| Απόσταση μεταξύ των άξονων | 4500mm |
| Αποτελεσματικό πλάτος του κιγκλιδώματος στην έξοδο | 800 χλστ |
| Δύναμη διανομέων | 2.2kw |
| Παραγωγικότητα | 18-40t/h |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1310*1180*1310mm |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου |
| Μέγεθος μορίων τροφών | 250mm |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Δύναμη | 90kw |
|---|---|
| Τύπος | Θραυστήρας σφυριών μηχανών κατασκευής τούβλου αργίλου |
| Μέγεθος μορίων τροφών | 350mm |
| βάρος μηχανών | 8000kg |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1800*1590*1775mm |
| Δύναμη | 90kw |
| Παραγωγικότητα | 30-55t/h |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τέμνουσα μέθοδος | 3KW υδραυλική κοπή |
|---|---|
| Κατηγορία | Θραυστήρας κυλίνδρων, μηχανή εξωθητών τούβλου |
| Δύναμη οικοδεσποτών | 22KW |
| Τύπος | Μηχανή κατασκευής τούβλου λάσπης αργίλου |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Πρώτη ύλη τούβλου | Κλίμα |
|---|---|
| Προϊόν | Μηχανή κοπής πέτρας για τούβλα |
| Δύναμη κινητήρα | 4-5.5kw |
| Κόψτε ψηλά τούβλα. | 240-300 χιλιοστά |
| Διάμετρος λεπίδων πριονιών | 600700mm |
| Προϊόν | Ελαφριά μηχανή κοπής τούβλων |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής τούβλων | 1000-10000 τεμάχια/ώρα |
| παραγωγική ικανότητα | 5760 τεμάχια/8 ωρών |
| Μέγεθος (L*W*H) | 1750*750*750 mm |
| Πρώτη ύλη τούβλου | Κλίμα |