| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 2500 κομμάτια/8ωρών, 5760 κομμάτια/8ωρών |
|---|---|
| Διάμετρος λεπίδων πριονιών | 600700mm |
| Τύπος | Μηχανή κατασκευής κενών τεμαχίων, Μηχανή κατασκευής τεμαχίων οδοστρώματος |
| Προϊόν | Μηχανή κοπής τούβλων τσιμέντου |
| Δύναμη κινητήρα | 4-5.5kw |
| Παραγωγικότητα | 25-50t/h |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1600*1390*1575mm |
| Τύπος | Θραυστήρας μύλων σφυριών |
| βάρος μηχανών | 4300kg |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Ικανότητα | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος τούβλου | Εξατομικεύσιμος |
| Τύπος | Εξατομικεύσιμη αυτόματη μηχανή κατασκευής τούβλου |
| Δύναμη οικοδεσποτών | 22KW |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Μηχανή | Μηχανή συσσώρευσης τούβλου, μηχανή εξωθητών τούβλου |
|---|---|
| Μέγεθος τούβλου | Εξατομικεύσιμος |
| Τύπος | Αυτόματη γραμμή παραγωγής μηχανών κατασκευής τούβλου |
| Ικανότητα | 4-20T/H |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Προϊόν | Παγκόσμιος κόπτης τούβλων τσιμέντου |
|---|---|
| Ταχύτητα της λεπίδας πριόνου | 1400 r/min |
| Μέθοδος | Υδραυλική πίεση |
| Μέγεθος (L*W*H) | 1750*750*750 mm |
| Διάμετρος λεπίδων πριονιών | 600700mm |
| Τύπος | Μηχανή κατασκευής μπλοκ με διακόπτη |
|---|---|
| Πρώτη ύλη τούβλου | Άργιλος/σιμέντο/όγκος/ λάσπη |
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 500 τεμάχια/8h |
| Μέγεθος τούβλου | 200*100*60 mm, 300*150*100 mm |
| Μέγεθος (L*W*H) | 1300*600*1200mm |
| Χρήση | Συγκεκριμένη μηχανή κατασκευής τούβλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή τούβλου |
| Ικανότητα παραγωγής | 10000t |
| Δομή | Τύπος γεφυρών |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Συμπαγής αυτόματος κενός εξωθητής δομών |
|---|---|
| Βάρος (motot συμπεριλαμβανόμενος) | 10000kg |
| Ικανότητα | 4-12T/H |
| Διάμετρος του τρυπανιού | 450/350mm |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| βάρος | 230kg |
|---|---|
| Τύπος μπλοκ | ενδασφαλίζοντας φραγμοί |
| Προϊόν | Μηχανή κατασκευής τεμαχίων από πηλό |
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 pcs/8hours |
| Πρώτη ύλη τούβλου | Άργιλος / τσιμέντο |
| Τάση μηχανών | 380v |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 2500 κομμάτια/8ωρών, 5760 κομμάτια/8ωρών |
| Κόψτε ψηλά τούβλα. | 240-300 χιλιοστά |
| Δύναμη κινητήρα | 4-5.5kw |
| Διάμετρος λεπίδων πριονιών | 600700mm |