| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 2500 adet/8 saat, 5760 adet/8 saat |
|---|---|
| Testere Çapı | 600-700mm |
| türü | İçi Boş Blok Yapma Makinesi, Parke Blok Yapma Makinesi |
| Ürün | Çimento tuğla kesme makinesi |
| Motor Gücü | 4-5.5 kw |
| üretkenlik | 25-50 t/s |
|---|---|
| Boyutlar | 1600*1390*1575mm |
| Tip | Çekiçli Değirmen Kırıcı |
| Makina ağırlığı | 4300kg |
| Marka | keli |
| Kapasite | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Tuğla boyutu | özelleştirilebilir |
| Tip | Özelleştirilebilir Otomatik Tuğla Yapma Makinesi |
| Ana bilgisayar gücü | 22kw |
| Marka | keli |
| makine | Tuğla İstifleme Makinesi, Tuğla Ekstruder Makinesi |
|---|---|
| Tuğla boyutu | özelleştirilebilir |
| Tip | Otomatik Tuğla Yapma Makinesi Üretim Hattı |
| Kapasite | 4-20T/S |
| Marka | keli |
| Ürün | Küresel Çimento Tuğla Kesici |
|---|---|
| Testere bıçağının hızı | 1400 dev/dak |
| Yöntem | hidrolik basınç |
| Boyut ((L*W*H) | 1750*750*750mm |
| Testere Çapı | 600-700mm |
| türü | Kilit Blok Yapma Makinesi |
|---|---|
| Tuğla Hammaddesi | Kil/çimento/toprak/çamur |
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 500 adet/8 saat |
| Tuğla boyutu | 200*100*60 mm, 300*150*100 mm |
| Boyut ((L*W*H) | 1300*600*1200mm |
| kullanım | Beton Tuğla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | Tuğla Yapımı |
| Üretim kapasitesi | 10000 ton |
| Yapı | Köprü Tipi |
| Marka | keli |
| Tip | Kompakt Yapı Otomatik Vakum Ekstruder |
|---|---|
| Ağırlık (motor dahil) | 10000kg |
| Kapasite | 4-12T/S |
| burgu çapı | 450/350mm |
| Marka | keli |
| Ağırlık | 230kg |
|---|---|
| Blok Tipi | Kilitli bloklar |
| Ürün | Kil Manuel Blok Yapma Makinesi |
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat |
| Tuğla Hammaddesi | Kil / çimento |
| motor gerilimi | 380v |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 2500 adet/8 saat, 5760 adet/8 saat |
| Yüksekte tuğla kesmek | 240-300mm |
| Motor Gücü | 4-5.5 kw |
| Testere Çapı | 600-700mm |