| Ürün | Kilitli Manuel Tuğla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Ağırlık | 240 kilo |
| Tuğla boyutu | 300*150*100 mm, 240*115*90 mm |
| Çiğ madde | çimentolu toprak, kil veya kil |
| Toplam büyüklük | 1300*600*1200mm |
| Ürün | Laterit Kil Kilitli Tuğla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat |
| Tuğla boyutu | 300x150x100mm 150x150x150mm |
| türü | El yapımı |
| Yöntem | Küflenme |
| Ürün | Çimento Tuğla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Tuğla Hammaddesi | Kil / çimento |
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat |
| Yöntem | Küflenme |
| Ağırlık | 230kg |
| Tip | Kil için Çekiçli Kırıcı |
|---|---|
| Deşarj Partikül Boyutu | 35mm |
| üretkenlik | 25-50 t/s |
| motor kutup sayısı | 4 |
| Marka | keli |
| türü | El yapımı |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat, 1500 adet/8 saat, 1280 adet/8 saat |
| Boyut ((L*W*H) | 150x70x105cm |
| Yöntem | Küflenme |
| Ağırlık | 230kg |
| Kapasite | 4-8T/S |
|---|---|
| İşlenmemiş içerikler | Çimento, Kum, Uçucu Kül vb. |
| Ürün adı | Otomatik Tuğla Yapma Makinesi |
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Ağırlık (motor dahil) | 8000kg |
| Yem parçacık boyutu | 350mm |
|---|---|
| Deşarj Partikül Boyutu | 35mm |
| üretkenlik | 30-55 t/s |
| Tip | kil tuğla yapma makinesi |
| Marka | keli |
| Tip | Tuğla Kesme Makinası |
|---|---|
| kullanım | tuğla kesme |
| Başvuru | Kil Tuğla Yapımı |
| Özellik | Yüksek Hassasiyet |
| Marka | keli |
| Makina ağırlığı | 3200kg |
|---|---|
| Boyutlar | 1310*1180*1310mm |
| Yem parçacık boyutu | 250mm |
| Tip | Kil Tuğla Yapımı İçin Çekiçli Kırıcı |
| Marka | keli |
| kullanım | Tuğla Yapımı |
|---|---|
| Tip | Otomatik Tuğla Yapma Makinesi |
| Kapasite | özelleştirilebilir |
| Tuğla boyutu | özelleştirilebilir |
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | saatte 720-960 adet |