| Produkt | Blokująca ręczna maszyna do produkcji cegieł |
|---|---|
| Waga | 240 kg |
| Rozmiar cegły | 300*150*100mm, 240*115*90mm |
| Surowiec | ziemia, glina lub glina z cementem |
| Całkowity rozmiar | 1300*600*1200mm |
| Produkt | Maszyna do produkcji cegieł z gliny laterytowej |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godzin |
| Rozmiar cegły | 300x150x100mm 150x150x150mm |
| Rodzaj | Ręczne wykonanie |
| metoda | Mudling |
| Produkt | Maszyna do produkcji cegieł cementowych |
|---|---|
| Cegła Surowiec | Glina / cement |
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godzin |
| metoda | Mudling |
| Waga | 230 kg |
| Typ | Kruszarka młotkowa do gliny |
|---|---|
| Rozmiar cząstek wyładowania | 35mm |
| Wydajność | 25-50 t/godz |
| Liczba biegunów silnika | 4 |
| Marka | keli |
| Rodzaj | Ręczne wykonanie |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godz., 1500 szt./8 godz., 1280 szt./8 godz. |
| Wymiar ((L*W*H) | 150x70x105cm |
| metoda | Mudling |
| Waga | 230 kg |
| Pojemność | 4-8t/godz |
|---|---|
| Surowy materiał | cement, piasek, popiół lotny itp. |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do produkcji cegieł |
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 3,0 MPa |
| Waga (w tym motot) | 8000 kg |
| Rozmiar cząstek paszy | 350 mm |
|---|---|
| Rozmiar cząstek wyładowania | 35mm |
| Wydajność | 30-55 t/godz |
| Typ | maszyna do robienia cegieł z gliny |
| Marka | keli |
| Typ | Maszyna do cięcia cegieł |
|---|---|
| Stosowanie | Cięcie Cegły |
| Aplikacja | Wykonywanie cegieł z gliny |
| Funkcja | Wysoka precyzja |
| Marka | keli |
| Ciężar maszyny | 3200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1310*1180*1310mm |
| Rozmiar cząstek paszy | 250 mm |
| Typ | Kruszarka młotkowa do wyrobu cegieł z gliny |
| Marka | keli |
| Stosowanie | Wykonywanie Cegły |
|---|---|
| Typ | Automatyczna maszyna do produkcji cegieł |
| Pojemność | Konfigurowalny |
| Rozmiar cegły | Konfigurowalny |
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 720-960 sztuk na godzinę |