| Προϊόν | Μηχανή κατασκευής τούβλων με χειροκίνητη κλειδαριά |
|---|---|
| Βάρος | 240 κλ |
| Μέγεθος τούβλου | 300*150*100 mm, 240*115*90 mm |
| Πρωτότυπη ύλη | έδαφος,κλίμα ή πηλό με τσιμέντο |
| Συνολικό μέγεθος | 1300*600*1200mm |
| Προϊόν | Μηχανή κατασκευής τούβλων από αργίτη |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 pcs/8hours |
| Μέγεθος τούβλου | 300x150x100mm 150x150x150mm |
| Τύπος | Το χέρι κάνει |
| Μέθοδος | Σχηματισμός |
| Προϊόν | Μηχανή κατασκευής τούβλων τσιμέντου |
|---|---|
| Πρώτη ύλη τούβλου | Άργιλος / τσιμέντο |
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 pcs/8hours |
| Μέθοδος | Σχηματισμός |
| βάρος | 230kg |
| Τύπος | Θραυστήρας σφυριών για τον άργιλο |
|---|---|
| Μέγεθος μορίων απαλλαγής | 35mm |
| Παραγωγικότητα | 25-50t/h |
| Αριθμός πόλων μηχανών | 4 |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Το χέρι κάνει |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 τεμάχια/8ωρών, 1500 τεμάχια/8ωρών, 1280 τεμάχια/8ωρών |
| Μέγεθος (L*W*H) | 150x70x105cm |
| Μέθοδος | Σχηματισμός |
| Βάρος | 230kg |
| Ικανότητα | 4-8t/h |
|---|---|
| Πρώτες ύλες | Τσιμέντο, άμμος, τέφρα μυγών, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματη μηχανή κατασκευής τούβλου |
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Βάρος (motot συμπεριλαμβανόμενος) | 8000kg |
| Μέγεθος μορίων τροφών | 350mm |
|---|---|
| Μέγεθος μορίων απαλλαγής | 35mm |
| Παραγωγικότητα | 30-55t/h |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Τέμνουσα μηχανή τούβλου |
|---|---|
| Χρήση | κοπή τούβλου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή τούβλου αργίλου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| βάρος μηχανών | 3200kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1310*1180*1310mm |
| Μέγεθος μορίων τροφών | 250mm |
| Τύπος | Θραυστήρας σφυριών για την κατασκευή τούβλου αργίλου |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Χρήση | Κατασκευή τούβλου |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή κατασκευής τούβλου |
| Ικανότητα | Εξατομικεύσιμος |
| Μέγεθος τούβλου | Εξατομικεύσιμος |
| Δυνατότητα παραγωγής (Τεμάχια/8 ώρες) | 720-960pcs ανά ώρα |