| Τύπος | Μηχανή κατασκευής μπλοκ με διακόπτη |
|---|---|
| Πρώτη ύλη τούβλου | Τσιμέντο/Κόλυβδος |
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 τεμάχια/8ωρών, 1500 τεμάχια/8ωρών, 1280 τεμάχια/8ωρών |
| Μέγεθος τούβλου | 300*150*100 mm, 150*150*100 mm |
| Μέθοδος | Σχηματισμός |
| Τύπος | Τέμνουσα μονάδα |
|---|---|
| Χρήση | Τέμνουσα μηχανή φραγμών |
| Εφαρμογή | Κατασκευή τούβλου |
| Εξατομικεύσιμος | Ναι |
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 pcs/8hours |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής τούβλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή τούβλου |
| Δύναμη | 22KW |
| Ταχύτητα σχηματοποίησης | 8-15 μ/λ. |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Διαστάσεις | 1600*1390*1575mm |
|---|---|
| Τύπος | Θραυστήρας μύλων για την κατασκευή τούβλου αργίλου |
| Μέγεθος μορίων απαλλαγής | 35mm |
| Μέγεθος μορίων τροφών | 350mm |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Το χέρι κάνει |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 pcs/8hours |
| Μέγεθος τούβλου | 300x150x100mm 150x150x150mm |
| βάρος | 230kg |
| Πρώτη ύλη τούβλου | Άργιλος / τσιμέντο |
| Προϊόν | Τσιμεντοκόπηση με αλληλοεξοπλισμένες λεπίδες πριόνου |
|---|---|
| Διάμετρος λεπίδων πριονιών | 600700mm |
| Ταχύτητα της λεπίδας πριόνου | 1400 r/min |
| Μέγεθος τούβλου | 200*100*60mm, 300*150*100mm, 240*115*90mm, 200*200*60mm, 230*220*115mm |
| Μέθοδος | Υδραυλική πίεση |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος μήκους PLC |
|---|---|
| Κατηγορία | Μηχανή μιγμάτων οικοδομικού υλικού |
| Τέμνουσα μέθοδος | 3KW υδραυλική κοπή |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής τούβλου |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Κύκλος | 40-60 χρόνια |
|---|---|
| Μέθοδος | Τύπος χεριών |
| Συνολικό μέγεθος | 1300*600*1200mm |
| Πρωτότυπη ύλη | έδαφος,κλίμα ή πηλό με τσιμέντο |
| Βάρος | 240 κλ |
| Προϊόν | Μηχανή κατασκευής τούβλων από πηλό |
|---|---|
| Μέθοδος | Τύπος χεριών |
| Πρωτότυπη ύλη | έδαφος,κλίμα ή πηλό με τσιμέντο |
| Βάρος | 240 κλ |
| Κύκλος | 40-60 χρόνια |
| Προϊόν | Κατασκευαστικό υλικό Μηχανή κατασκευής τούβλων |
|---|---|
| Μέγεθος τούβλου | 200*100*60 mm, 300*150*100 mm, 240*115*90 mm |
| Πρωτότυπη ύλη | έδαφος,κλίμα ή πηλό με τσιμέντο |
| Συνολικό μέγεθος | 1300*600*1200mm |
| Βάρος | 240 κλ |