| türü | Kilit Blok Yapma Makinesi |
|---|---|
| Tuğla Hammaddesi | Çimento/Kil |
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat, 1500 adet/8 saat, 1280 adet/8 saat |
| Tuğla boyutu | 300*150*100 mm, 150*150*100 mm |
| Yöntem | Küflenme |
| Tip | kesme ünitesi |
|---|---|
| kullanım | Blok Kesme Makinası |
| Başvuru | Tuğla Yapımı |
| özelleştirilebilir | Evet |
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat |
| Tip | Tuğla Üretim Hattı |
|---|---|
| Başvuru | Tuğla Yapımı |
| Güç | 22kw |
| kalıplama hızı | 8-15 m / dak |
| Marka | keli |
| Boyutlar | 1600*1390*1575mm |
|---|---|
| Tip | Kil Tuğla Yapımı için Değirmen Kırıcı |
| Deşarj Partikül Boyutu | 35mm |
| Yem parçacık boyutu | 350mm |
| Marka | keli |
| türü | El yapımı |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat |
| Tuğla boyutu | 300x150x100mm 150x150x150mm |
| Ağırlık | 230kg |
| Tuğla Hammaddesi | Kil / çimento |
| Ürün | Tuğla Kesme Dönüşümlü Testere Kılıçları |
|---|---|
| Testere Çapı | 600-700mm |
| Testere bıçağının hızı | 1400 dev/dak |
| Tuğla boyutu | 200*100*60mm, 300*150*100mm, 240*115*90mm, 200*200*60mm, 230*220*115mm |
| Yöntem | hidrolik basınç |
| kontrol modu | PLC uzunluk kontrolü |
|---|---|
| kategori | Yapı Malzemesi Karışım Makinesi |
| Kesme Yöntemi | 3KW hidrolik kesme |
| Tip | Tuğla Üretim Hattı |
| Marka | keli |
| Çevrim | 40-60'lar |
|---|---|
| Yöntem | El basın |
| Toplam büyüklük | 1300*600*1200mm |
| Çiğ madde | çimentolu toprak, kil veya kil |
| Ağırlık | 240 kilo |
| Ürün | Kil Kilitli Tuğla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Yöntem | El basın |
| Çiğ madde | çimentolu toprak, kil veya kil |
| Ağırlık | 240 kilo |
| Çevrim | 40-60'lar |
| Ürün | İnşaat Malzemesi Manuel Tuğla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Tuğla boyutu | 200*100*60 mm, 300*150*100 mm, 240*115*90 mm |
| Çiğ madde | çimentolu toprak, kil veya kil |
| Toplam büyüklük | 1300*600*1200mm |
| Ağırlık | 240 kilo |