| Ana bilgisayar gücü | 22kw |
|---|---|
| kategori | AAC blok makinesi, Tuğla Ekstruder Makinesi, Değirmen Kırıcı |
| Kesme Yöntemi | 3KW hidrolik kesme |
| Tip | Kil Tuğla Yapma Makinesi Üretim Hattı |
| Marka | keli |
| Tip | Otomatik Çoklu Sallama Besleyici |
|---|---|
| kullanım | Hammaddelerin taşınması |
| Üretim kapasitesi | >10000T |
| Başvuru | kil tuğla yapma makinesi |
| Marka | keli |
| Tip | Kil Tuğla Yapma Makinesi Boxfeeder |
|---|---|
| Boyutlar | 7,5*2,4*1,9 |
| Üretim Kapasitesi Aralığı | 5-150m³/saat |
| Ağırlık (Motor dahil) | 14200kg |
| yükleme gücü | 7.5 kw |
| Üretim Kapasitesi Aralığı | 5-150m³/saat |
|---|---|
| Ağırlık (Motor dahil) | 6800kg |
| Şaftlar arasındaki mesafe | 4500mm |
| Çıkışta etkili çamurluk genişliği | 800mm |
| Distribütör gücü | 2.2kw |
| üretkenlik | 18-40 t/s |
|---|---|
| Boyutlar | 1310*1180*1310mm |
| Tip | kil tuğla yapma makinesi |
| Yem parçacık boyutu | 250mm |
| Marka | keli |
| Güç | 90 kw |
|---|---|
| Tip | Kil Tuğla Yapma Makinesi Çekiçli Kırıcı |
| Yem parçacık boyutu | 350mm |
| Makina ağırlığı | 8000kg |
| Marka | keli |
| Tip | kil tuğla yapma makinesi |
|---|---|
| Boyutlar | 1800*1590*1775mm |
| Güç | 90 kw |
| üretkenlik | 30-55 t/s |
| Marka | keli |
| Kesme Yöntemi | 3KW hidrolik kesme |
|---|---|
| kategori | Silindirli Kırıcı, Tuğla Ekstruder Makinesi |
| Ana bilgisayar gücü | 22kw |
| Tip | Kil Çamur Tuğla Yapma Makinesi |
| Marka | keli |
| Tuğla Hammaddesi | Kil |
|---|---|
| Ürün | Tuğla için taş kesme makinesi |
| Motor Gücü | 4-5.5 kw |
| Yüksekte tuğla kesmek | 240-300mm |
| Testere Çapı | 600-700mm |
| Ürün | Hafif Tuğla Kesme Makinası |
|---|---|
| Tuğla Kesme Hızı | 1000-10000 adet/saat |
| Üretim kapasitesi | 5760 adet/8 saat |
| Boyut ((L*W*H) | 1750*750*750mm |
| Tuğla Hammaddesi | Kil |