| Moc hosta | 22kW |
|---|---|
| Kategoria | Maszyna blokowa AAC, maszyna do wytłaczania cegieł, kruszarka młynowa |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne 3KW |
| Typ | Linia produkcyjna maszyny do produkcji cegieł z gliny |
| Marka | keli |
| Typ | Automatyczny podajnik wielu wstrząsów |
|---|---|
| Stosowanie | Transport surowców |
| Zdolność produkcyjna | >10000T |
| Aplikacja | maszyna do robienia cegieł z gliny |
| Marka | keli |
| Typ | Maszyna do produkcji cegieł z gliny Boxfeeder |
|---|---|
| Wymiary | 7,5*2,4*1,9 |
| Zakres mocy produkcyjnych | 5-150m³/godz |
| Waga (z silnikiem) | 14200kg |
| Moc ładowania | 7,5 kW |
| Zakres mocy produkcyjnych | 5-150m³/godz |
|---|---|
| Waga (z silnikiem) | 6800 kg |
| Odległość między wałami | 4500 mm |
| Efektywna szerokość błotnika na wylocie | 800mm |
| Moc dystrybutora | 2,2 kW |
| Wydajność | 18-40 t/godz |
|---|---|
| Wymiary | 1310*1180*1310mm |
| Typ | maszyna do robienia cegieł z gliny |
| Rozmiar cząstek paszy | 250 mm |
| Marka | keli |
| Moc | 90kw |
|---|---|
| Typ | Kruszarka młotkowa do cegieł |
| Rozmiar cząstek paszy | 350 mm |
| Ciężar maszyny | 8000 kg |
| Marka | keli |
| Typ | maszyna do robienia cegieł z gliny |
|---|---|
| Wymiary | 1800*1590*1775mm |
| Moc | 90kw |
| Wydajność | 30-55 t/godz |
| Marka | keli |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne 3KW |
|---|---|
| Kategoria | Kruszarka rolkowa, Maszyna do wytłaczania cegieł |
| Moc hosta | 22kW |
| Typ | Maszyna do robienia cegieł z gliny |
| Marka | keli |
| Cegła Surowiec | glina |
|---|---|
| Produkt | Maszyna do cięcia kamienia do cegły |
| Moc silnika | 4-5,5 kW |
| Wyciąć cegły wysoko | 240-300 mm |
| Średnica brzeszczotu | 600-700mm |
| Produkt | Lekka maszyna do cięcia cegieł |
|---|---|
| Szybkość cięcia cegieł | 1000-10000 sztuk/h |
| Pojemność produkcyjna | 5760 sztuk/8 godzin |
| Wymiar ((L*W*H) | 1750*750*750mm |
| Cegła Surowiec | glina |