| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne 3KW |
|---|---|
| Liczba przejść formowania | 22 |
| Aplikacja | Wykonywanie płytek |
| Szybkość formowania | 8-15 m/min |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płytek |
| Nazwa produktu | Automatyczna linia do produkcji płytek formujących |
|---|---|
| Gaszenie | 58-62 stopnie |
| Pojemność | 20t/godz |
| Materiał rolki | GCr15 |
| Moc | 22kW |
| Typ | kruszarka młotkowa |
|---|---|
| Rozmiar wlotu | 9000*500mm |
| Rozmiar wylotu | 960*960mm |
| Moc ładowania | 75kw |
| Waga (z silnikiem) | 7000 kg |
| Produkt | suszarka obrotowa |
|---|---|
| Spec. Spec. (Dia.x Length) (Śr. x długość) | Φ600x6000mm |
| Tom | 1,7m3 |
| Pojemność | 0,5-1,5 t/h |
| Najwyższa temperatura powietrza na wlocie | 700 ~ 800 |
| Typ | Maszyna do dopasowywania precyzyjnych rolek o dużej prędkości |
|---|---|
| Wolna rolka | 55-75kw |
| Szybka rolka | 75-100kw |
| Waga | 20000 kg |
| Rozmiar kształtu | 4,2*2,0*2,0 |
| Typ | Wysokociśnieniowy młyn Raymonda |
|---|---|
| Liczba rolek | 3 SZT |
| Rozmiar wałka szlifierskiego | 150*100mm |
| Rozmiar i wysokość pierścienia szlifierskiego | 480*100mm |
| Maksymalna długość podawania | 15 mm |
| Liczba rolek | 4 szt |
|---|---|
| Typ | Wysokociśnieniowy młyn Raymonda |
| Rozmiar wałka szlifierskiego | 320*160mm |
| Monitoruj stawkę | 37KW |
| Rozmiar i wysokość pierścienia szlifierskiego | 1073*160mm |