| Typ | Maszyna do wytłaczania cegieł |
|---|---|
| Wymiar | 6,5 * 2,8 * 1,5 m |
| Moc | 55-75kw |
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 3,0 MPa |
| Średnica ślimaka | 400/400mm |
| Pojemność | 7T |
|---|---|
| Wymiar | 5*1,8*3,2 m |
| Waga | 10T |
| Typ | Wytłaczarka z pojedynczą spiralą typu pionowego |
| Zdolność produkcyjna | 35-50 ton/godz |
| Typ | Pionowa maszyna do wytłaczania cegieł z pojedynczą spiralą |
|---|---|
| Moc | 75+15kw |
| Wyciskanie ciśnienia | 3,0 MPa |
| Waga | 12T |
| Marka | keli |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| ROZMIAR | Dostosowane |
| Liczba przejść formowania | 22 |
| Materiał rolki | GCr15 |
| Typ | Wytłaczarka z pojedynczą spiralą typu pionowego |
|---|---|
| Moc | 55+15kw |
| Wyciskanie ciśnienia | 3,0 MPa |
| Wymiar | 5*1,8*3,2 m |
| Marka | keli |
| Średnica ślimaka | 450/350mm |
|---|---|
| Pojemność | 4-12T/H |
| Waga (w tym motot) | 10000 kg |
| Typ | Wytłaczarka próżniowa do produkcji cegieł |
| Marka | keli |
| Surowy materiał | cement, piasek, popiół lotny itp. |
|---|---|
| Typ | Automatyczna maszyna do produkcji cegieł Kompaktowa konstrukcja Wytłaczarka próżniowa |
| Kolor | Dostosowane |
| Moc | 45-55kw |
| Pojemność | 4-8t/godz |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płytek |
|---|---|
| Napięcie | 220v/380v |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Moc | 22kW |
| Typ przetwarzania | Wytłaczanie |
| Materiał rolki | GCr15 |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płytek |
| Napięcie | 220v/380v |
| System sterowania | PLC |
| Płyta | 1,2 mm |
|---|---|
| Gaszenie | 58-62 stopnie |
| Aplikacja | Wykonywanie płytek |
| ROZMIAR | Dostosowane |
| Szybkość formowania | 8-15 m/min |