| Type | De Machine van de baksteenextruder |
|---|---|
| Afmeting | 6.5*2.8*1.5m |
| Macht | 55-75kw |
| Maximum-uitdrijft druk | 3.0Mpa |
| Diameter van avegaar | 400/400mm |
| Capaciteit | 7t |
|---|---|
| Afmeting | 5*1.8*3.2m |
| Gewicht | 10T |
| Type | Verticale Type Enige Spiraalvormige Extruder |
| Productiecapaciteit | 35-50 ton/h |
| Type | De verticale Enige Spiraalvormige Machine van de Baksteenextruder |
|---|---|
| Macht | 75+15kw |
| Het uitdrijven van druk | 3.0Mpa |
| Gewicht | 12T |
| Merk | keli |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte | Aangepast |
| Aantal van het vormen van passen | 22 |
| Broodjesmateriaal | GCr15 |
| Type | Verticale Type Enige Spiraalvormige Extruder |
|---|---|
| Macht | 55+15kw |
| Het uitdrijven van druk | 3.0Mpa |
| Afmeting | 5*1.8*3.2m |
| Merk | keli |
| Diameter van avegaar | 450/350mm |
|---|---|
| Capaciteit | 4-12T/H |
| Gewicht (motot inbegrepen) | 10000kg |
| Type | Vacuümextruder voor Baksteen het Maken |
| Merk | keli |
| Grondstoffen | Cement, Zand, Vliegas, Enz. |
|---|---|
| Type | Automatische Baksteen het Maken Machine Compacte Structuur Vacuümextruder |
| Kleur | Aangepast |
| Macht | 45-55kw |
| Capaciteit | 4-8t/h |
| Productnaam | Tegel die Machine maken |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Macht | 22KW |
| Verwerkingstype | Het uitdrijven |
| Broodjesmateriaal | GCr15 |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Tegel die Machine maken |
| Voltage | 220V/380V |
| Controlesysteem | PLC |
| plaat | 1.2mm |
|---|---|
| blussen | 58-62 graden |
| Toepassing | Tegel het Maken |
| Grootte | Aangepast |
| Het vormen snelheid | 8-15 m/min |