| Capaciteit | 4-20T/H |
|---|---|
| Baksteengrootte | Klantgericht |
| Machine | Molenmaalmachine, Drogende Oven |
| Type | Douane Concrete Baksteen het Maken Machine |
| Merk | keli |
| Producten | Lichte bakstenen- en schuimbakstenenmachine |
|---|---|
| De snelheid van het zaagblad | 1400 r/min |
| Productiecapaciteit | 5760 stuks/8 uur |
| Afmeting ((L*W*H) | 1750*750*750 mm |
| Hoog gesneden bakstenen | 240-300 mm |
| Type | Compacte Structuur Vacuümextruder |
|---|---|
| Diameter van avegaar | 400/350mm |
| Maximum-uitdrijft druk | 3.0Mpa |
| Macht | 45-55kw |
| Gewicht (motot inbegrepen) | 8000kg |
| Diameter van avegaar | 450/400mm |
|---|---|
| Maximum-uitdrijft druk | 3.0Mpa |
| Gewicht (motot inbegrepen) | 12000kg |
| Macht | 55-75kw |
| Afmeting | 7*3*1.8m |
| Type | Vacuümextruder voor Laboratorium |
|---|---|
| Diameter van avegaar | Φ125mm |
| Maximum-uitdrijft druk | 2.0mpa |
| Macht | 4+2.2+0.55kw |
| Gewicht (inbegrepen motor) | 400KG |
| Type | Verticale Type Enige Spiraalvormige Extruder |
|---|---|
| Capaciteit | 7t |
| Het uitdrijven van druk | 3.0Mpa |
| Afmeting | 5*1.8*3.2m |
| Macht | 55+15kw |
| Type | Klantgerichte Concrete Baksteenproductielijn |
|---|---|
| Capaciteit | 4-20T/H |
| Gastheermacht | 22KW |
| Baksteengrootte | Klantgericht |
| Merk | keli |
| Type | Dubbele Stadium Vacuümextruder |
|---|---|
| Diameter van avegaar | 400mm |
| Maximum-uitdrijft druk | 3.0Mpa |
| Macht | 75+30kw |
| Gewicht (inbegrepen motor) | 14000KG |
| Productiviteit | 30-55t/h |
|---|---|
| Type | Hamermaalmachine voor Klei |
| Aantal motorpolen | 6 |
| Afmetingen | 1800*1590*1775mm |
| Merk | keli |
| Type | Verticale Enige Schroef Vacuümextruder voor Baksteen het Maken |
|---|---|
| Afmeting | 5*2.0*3.2m |
| Gewicht | 12T |
| Het uitdrijven van druk | 3.0Mpa |
| Productiecapaciteit | 2400 pcs/8-uren |