| Gewicht (motot inbegrepen) | 14000KG |
|---|---|
| Type | Compacte Structuur Vacuümextruder |
| Diameter van avegaar | 450/450mm |
| Capaciteit | 10-20T/H |
| Merk | keli |
| Producten | Lichte bloksnijmachine |
|---|---|
| Baksteen Grondstof | Klei |
| Productiecapaciteit | 2500 stuks/8 uur, 5760 stuks/8 uur |
| Gewicht | 130kg |
| Motorvermogen | 4-5.5kw |
| Gewicht (met inbegrip van Motor) | 10000kg |
|---|---|
| Verdelersmacht | 3kw |
| Efficiënte breedte van stootkussen bij afzet | 1200mm |
| Productiecapaciteitwaaier | 5150m ³ /h |
| Afstand tussen schachten | 6000mm |
| Type | kleibaksteen het maken machine |
|---|---|
| Efficiënte breedte van stootkussen bij afzet | 800mm |
| Afstand tussen schachten | 5000mm |
| Ladingsmacht | 4kw |
| Verdelersmacht | 2.2kw |
| Type | kleibaksteen het maken machine |
|---|---|
| Productiviteit | 25-50t/h |
| De Grootte van het voerdeeltje | 350mm |
| Afmetingen | 1600*1390*1575mm |
| Merk | keli |
| De snelheid van het zaagblad | 1400 r/min |
|---|---|
| Snelheid van het snijden van stenen | 1000-10000 stuks/uur |
| Baksteen Grondstof | Klei |
| De Diameter van het zaagblad | 600700mm |
| Metode | Hydraulische Druk |
| Materiaalbasis | Gelast met staalplaat, de hogere brug van de ijzerplaat |
|---|---|
| Capaciteit | Klantgericht |
| Type | Automatische baksteen het maken machine |
| Baksteengrootte | Klantgericht |
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 4480 pcs/8hours, 2500 pcs/8hours, 3400 pcs/8hours |
| Productnaam | Gedrukte Dakwerktegels die Lijn vormen |
|---|---|
| Macht | 22KW |
| Capaciteit | 20t/h |
| Verwerkingstype | Het uitdrijven |
| Het vormen snelheid | 8-15 m/min |
| Producten | Concrete Baksteen het Maken Machine |
|---|---|
| Baksteen Grondstof | Cement, beton, vliegen as, klei, zand |
| Gewicht | 950kg |
| methode | Vacuümextruder |
| Spanning | 380V ((aanpasbaar) |
| Diameter van avegaar | 400/400mm |
|---|---|
| Maximum-uitdrijft druk | 3.0Mpa |
| Macht | 55-75kw |
| Type | Automatische baksteen het maken machine |
| Merk | keli |