| Βάρος (motot συμπεριλαμβανόμενος) | 14000KG |
|---|---|
| Τύπος | Συμπαγής κενός εξωθητής δομών |
| Διάμετρος του τρυπανιού | 450/450mm |
| Ικανότητα | 10-20T/H |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Προϊόν | Ελαφριά μηχανή κοπής μπλοκ |
|---|---|
| Πρώτη ύλη τούβλου | Κλίμα |
| παραγωγική ικανότητα | 2500 κομμάτια/8ωρών, 5760 κομμάτια/8ωρών |
| Βάρος | 130kg |
| Δύναμη κινητήρα | 4-5.5kw |
| Βάρος (συμπεριλαμβανομένης της μηχανής) | 10000kg |
|---|---|
| Δύναμη διανομέων | 3kw |
| Αποτελεσματικό πλάτος του κιγκλιδώματος στην έξοδο | 1200mm |
| Σειρά ικανότητας παραγωγής | 5150m ³ /h |
| Απόσταση μεταξύ των άξονων | 6000mm |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου |
|---|---|
| Αποτελεσματικό πλάτος του κιγκλιδώματος στην έξοδο | 800 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ των άξονων | 5000 χλστ |
| Δύναμη φόρτωσης | 4kw |
| Δύναμη διανομέων | 2.2kw |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου |
|---|---|
| Παραγωγικότητα | 25-50t/h |
| Μέγεθος μορίων τροφών | 350mm |
| Διαστάσεις | 1600*1390*1575mm |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Ταχύτητα της λεπίδας πριόνου | 1400 r/min |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής τούβλων | 1000-10000 τεμάχια/ώρα |
| Πρώτη ύλη τούβλου | Κλίμα |
| Διάμετρος λεπίδων πριονιών | 600700mm |
| Μέθοδος | Υδραυλική πίεση |
| Βάση εξοπλισμού | Ενωμένος στενά με το πιάτο χάλυβα, ανώτερος ατσάλινος σκελετός πιάτων σιδήρου |
|---|---|
| Ικανότητα | Εξατομικεύσιμος |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή κατασκευής τούβλου |
| Μέγεθος τούβλου | Εξατομικεύσιμος |
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 4480 pcs/8hours, 2500 pcs/8hours, 3400 pcs/8hours |
| Όνομα προϊόντων | Πιεσμένα κεραμίδια υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνουν τη γραμμή |
|---|---|
| Δύναμη | 22KW |
| Ικανότητα | 20t/h |
| Τύπος επεξεργασίας | Εξώθηση |
| Ταχύτητα σχηματοποίησης | 8-15 μ/λ. |
| Προϊόν | Συγκεκριμένη μηχανή κατασκευής τούβλου |
|---|---|
| Πρώτη ύλη τούβλου | Τσιμέντο, σκυρόδεμα, ιπτάμενη στάχτη, πηλό, άμμος |
| Βάρος | 950 κιλά |
| μέθοδος | Κενός εξωθητής |
| Τετάρτη | 380V (προσαρμόσιμο) |
| Διάμετρος του τρυπανιού | 400/400mm |
|---|---|
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Δύναμη | 55-75kw |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή κατασκευής τούβλου |
| Εμπορικό σήμα | keli |