| Ağırlık (motor dahil) | 14000kg |
|---|---|
| Tip | Kompakt Yapılı Vakumlu Ekstruder |
| burgu çapı | 450/450mm |
| Kapasite | 10-20T/S |
| Marka | keli |
| Ürün | Hafif blok kesme makinesi |
|---|---|
| Tuğla Hammaddesi | Kil |
| Üretim kapasitesi | 2500 adet/8 saat, 5760 adet/8 saat |
| Ağırlık | 130kg |
| Motor Gücü | 4-5.5 kw |
| Ağırlık (Motor dahil) | 10000kg |
|---|---|
| Distribütör gücü | 3kw |
| Çıkışta etkili çamurluk genişliği | 1200mm |
| Üretim Kapasitesi Aralığı | 5-150m³/saat |
| Şaftlar arasındaki mesafe | 6000mm |
| Tip | kil tuğla yapma makinesi |
|---|---|
| Çıkışta etkili çamurluk genişliği | 800mm |
| Şaftlar arasındaki mesafe | 5000mm |
| yükleme gücü | 4KW |
| Distribütör gücü | 2.2kw |
| Tip | kil tuğla yapma makinesi |
|---|---|
| üretkenlik | 25-50 t/s |
| Yem parçacık boyutu | 350mm |
| Boyutlar | 1600*1390*1575mm |
| Marka | keli |
| Testere bıçağının hızı | 1400 dev/dak |
|---|---|
| Tuğla Kesme Hızı | 1000-10000 adet/saat |
| Tuğla Hammaddesi | Kil |
| Testere Çapı | 600-700mm |
| Yöntem | hidrolik basınç |
| Ekipman tabanı | Çelik levha ile kaynaklı, üst demir levha portalı |
|---|---|
| Kapasite | özelleştirilebilir |
| Tip | Otomatik Tuğla Yapma Makinesi |
| Tuğla boyutu | özelleştirilebilir |
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 4480 adet/8 saat, 2500 adet/8 saat, 3400 adet/8 saat |
| Ürün adı | Pres Kiremit Şekillendirme Hattı |
|---|---|
| Güç | 22kw |
| Kapasite | 20 t/s |
| İşlem Türü | ekstrüzyon |
| kalıplama hızı | 8-15 m / dak |
| Ürün | Beton Tuğla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Tuğla Hammaddesi | Çimento, beton, uçucu kül, kil, kum |
| Ağırlık | 950 kilo |
| Yöntem | Vakumlu Ekstruder |
| Voltaj | 380V(Ayarlanabilir) |
| burgu çapı | 400/400mm |
|---|---|
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Güç | 55-75kw |
| Tip | Otomatik Tuğla Yapma Makinesi |
| Marka | keli |