| Tip | Tuğla Ekstruder Makinesi |
|---|---|
| Boyut | 6,5*2,8*1,5m |
| Güç | 55-75kw |
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| burgu çapı | 400/400mm |
| Kapasite | 7t |
|---|---|
| Boyut | 5*1.8*3.2m |
| Ağırlık | 10T |
| Tip | Dikey Tip Tek Spiral Ekstruder |
| Üretim kapasitesi | 35-50 ton/saat |
| Tip | Dikey Tek Spiral Tuğla Ekstruder Makinesi |
|---|---|
| Güç | 75+15kw |
| ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Ağırlık | 12T |
| Marka | keli |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| BOYUT | Özelleştirilmiş |
| Kalıp geçiş sayısı | 22 |
| Rulo Malzemesi | Gcr15 |
| Tip | Dikey Tip Tek Spiral Ekstruder |
|---|---|
| Güç | 55+15kw |
| ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Boyut | 5*1.8*3.2m |
| Marka | keli |
| burgu çapı | 450/350mm |
|---|---|
| Kapasite | 4-12T/S |
| Ağırlık (motor dahil) | 10000kg |
| Tip | Tuğla Yapımı için Vakumlu Ekstruder |
| Marka | keli |
| İşlenmemiş içerikler | Çimento, Kum, Uçucu Kül vb. |
|---|---|
| Tip | Otomatik Tuğla Yapma Makinesi Kompakt Yapı Vakumlu Ekstruder |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Güç | 45-55kw |
| Kapasite | 4-8T/S |
| Ürün adı | Fayans Yapma Makinesi |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Güç | 22kw |
| İşlem Türü | ekstrüzyon |
| Rulo Malzemesi | Gcr15 |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Fayans Yapma Makinesi |
| Gerilim | 220V/380V |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Plaka | 1,2 mm |
|---|---|
| söndürme | 58-62 Derece |
| Başvuru | Çini Yapımı |
| BOYUT | Özelleştirilmiş |
| kalıplama hızı | 8-15 m / dak |