| Güç | 22kw |
|---|---|
| Kapasite | 20 t/s |
| Ürün adı | Fayans Yapma Makinesi |
| söndürme | 58-62 Derece |
| Rulo Malzemesi | Gcr15 |
| Tip | Beton Kiremit Şekillendirme Hattı |
|---|---|
| Plaka | 1,2 mm |
| Rulo Malzemesi | Gcr15 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Tip | Beton Kiremit Yapımı Üretim Hattı |
| Kesme Yöntemi | 3KW hidrolik kesme |
| Güç | 22kw |
| Kapasite | 20 t/s |
| Gerilim | 220V/380V |
|---|---|
| Başvuru | Çini Yapımı |
| İşlem Türü | ekstrüzyon |
| Garanti | 1 yıl |
| söndürme | 58-62 Derece |
| Kapasite | 15T |
|---|---|
| ekstrüzyon basıncı | 4.0MPa |
| Güç | 90+22kw |
| Tip | Dikey Tek Spiral Ekstruder |
| Marka | keli |
| Tip | Kompakt Yapılı Vakumlu Ekstruder |
|---|---|
| Kapasite | 4-8T/S |
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Ağırlık (motor dahil) | 8000kg |
| Marka | keli |
| Tip | Tuğla Üretim Hattı |
|---|---|
| kalıplama hızı | 8-15 m / dak |
| kategori | Silindirli Kırıcı, Vakumlu Ekstruder |
| Güç | 22kw |
| Marka | keli |
| Tip | Tünel Kurutma Fırını |
|---|---|
| kullanım | Tuğla Yapma Makinesi |
| Başvuru | Tuğla Yapımı ve Çini Yapımı |
| Gelenek | Evet |
| Gerilim | 380V |
| Güç | 55-75kw |
|---|---|
| Ağırlık (motor dahil) | 10000kg |
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Boyut | 7*3*1.5m |
| burgu çapı | 450/350mm |
| Türü | Kuru Toz Karıştırıcı Dik Milli Planet Mikser |
|---|---|
| Kapasite | 750L-5000L |
| Kullanımı | Seramik, çimento endüstrisi, çimento levha |
| Uygulama | Tuğla Yapımı |
| Marka | keli |