| Macht | 22KW |
|---|---|
| Capaciteit | 20t/h |
| Productnaam | Tegel die Machine maken |
| blussen | 58-62 graden |
| Broodjesmateriaal | GCr15 |
| Type | Concrete Dakwerktegels die Lijn vormen |
|---|---|
| plaat | 1.2mm |
| Broodjesmateriaal | GCr15 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Controlesysteem | PLC |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Type | Betontegel die Productielijn maken |
| Scherpe methode | 3KW hydraulisch knipsel |
| Macht | 22KW |
| Capaciteit | 20t/h |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Toepassing | Tegel het Maken |
| Verwerkingstype | Het uitdrijven |
| Garantie | 1 jaar |
| blussen | 58-62 graden |
| Capaciteit | 15T |
|---|---|
| Het uitdrijven van druk | 4.0MPA |
| Macht | 90+22kw |
| Type | Verticale Enige Spiraalvormige Extruder |
| Merk | keli |
| Type | Compacte Structuur Vacuümextruder |
|---|---|
| Capaciteit | 4-8t/h |
| Maximum-uitdrijft druk | 3.0Mpa |
| Gewicht (motot inbegrepen) | 8000kg |
| Merk | keli |
| Type | Baksteen die Productielijn maken |
|---|---|
| Het vormen snelheid | 8-15 m/min |
| Categorie | Rolmaalmachine, Vacuümextruder |
| Macht | 22KW |
| Merk | keli |
| Type | Tunnel Drogende Oven |
|---|---|
| Gebruik | baksteen het maken machine |
| Toepassing | Baksteen het Maken en Tegel het Maken |
| douane | Ja |
| Voltage | 380V |
| Macht | 55-75kw |
|---|---|
| Gewicht (motot inbegrepen) | 10000kg |
| Maximum-uitdrijft druk | 3.0Mpa |
| Afmeting | 7*3*1.5m |
| Diameter van avegaar | 450/350mm |
| Type | Droge Verticale de Schacht Planetarische Mixer van de Poedermixer |
|---|---|
| Capaciteit | 750L-5000L |
| Gebruik | Keramiek, de cementindustrie, cementraad |
| Toepassing | Baksteen het Maken |
| Brandnaam | keli |