| Scherpe methode | 3KW hydraulisch knipsel |
|---|---|
| Aantal van het vormen van passen | 22 |
| Toepassing | Tegel het Maken |
| Het vormen snelheid | 8-15 m/min |
| Productnaam | Tegel die Machine maken |
| Productnaam | Automatische Vormende Tegelsproductielijn |
|---|---|
| blussen | 58-62 graden |
| Capaciteit | 20t/h |
| Broodjesmateriaal | GCr15 |
| Macht | 22KW |
| Type | Hamermaalmachine |
|---|---|
| Inhamgrootte | 9000*500mm |
| Afzetgrootte | 960*960mm |
| Ladingsmacht | 75KW |
| Gewicht (met inbegrip van Motor) | 7000kg |
| Producten | roterende droger |
|---|---|
| Specificaties (dia.x lengte) | Φ600x6000 mm |
| Volume | 1.7m3 |
| Capaciteit | 00,5-1,5 ton/uur |
| Hoogste inlaatluchttemperatuur | 700 tot 800 |
| Type | Hoge snelheids Fijne Rol Aanpassingsmachine |
|---|---|
| Langzaam broodje | 55-75kw |
| Snel broodje | 75-100KW |
| Gewicht | 20000kg |
| Vorm Grootte | 4.2*2.0*2.0 |
| Type | Hoge druk Raymond Mill |
|---|---|
| Aantal Rollen | 3PCS |
| Het malen rolgrootte | 150*100mm |
| Grootte en Hoogte van het Malen van Ring | 480*100mm |
| Maximumvoerlengte | 15mm |
| Aantal Rollen | 4pcs |
|---|---|
| Type | Hoge druk Raymond Mill |
| Het malen rolgrootte | 320*160mm |
| monitortarief | 37Kw |
| Grootte en Hoogte van het Malen van Ring | 1073*160mm |