| Τέμνουσα μέθοδος | 3KW υδραυλική κοπή |
|---|---|
| Αριθμός σχηματοποίησης των περασμάτων | 22 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή κεραμιδιών |
| Ταχύτητα σχηματοποίησης | 8-15 μ/λ. |
| Όνομα προϊόντων | Κεραμίδι που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματη διαμορφώνοντας γραμμή παραγωγής κεραμιδιών |
|---|---|
| Σβήσιμο | 58-62 βαθμοί |
| Ικανότητα | 20t/h |
| Υλικό ρόλων | GCr15 |
| Δύναμη | 22KW |
| Τύπος | Θραυστήρας σφυριών |
|---|---|
| Μέγεθος κολπίσκων | 9000*500mm |
| Μέγεθος εξόδου | 960*960mm |
| Δύναμη φόρτωσης | 75KW |
| Βάρος (συμπεριλαμβανομένης της μηχανής) | 7000kg |
| Προϊόν | περιστροφικός στεγνωτήρας |
|---|---|
| Ειδικότητα (Διάγραμμα x μήκος) | Φ600x6000mm |
| Όγκος | 1.7m3 |
| Δυναμικότητα | 00,5-1,5 τόνους/ώρα |
| Υψηλότερη θερμοκρασία αέρα εισόδου | 700~800 |
| Τύπος | Λεπτή μηχανή ταιριάσματος κυλίνδρων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αργός ρόλος | 55-75kw |
| Γρήγορος ρόλος | 75-100KW |
| Βάρος | 20000 κιλά |
| Μέγεθος Σχήματος | 4.2*2.0*2.0 |
| Τύπος | Μύλος του υψηλού Raymond |
|---|---|
| Αριθμός κυλίνδρων | 3PCS |
| Μέγεθος κυλίνδρων λείανσης | 150*100mm |
| Μέγεθος και ύψος της λείανσης του δαχτυλιδιού | 480*100mm |
| Μέγιστο μήκος τροφών | 15mm |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4pcs |
|---|---|
| Τύπος | Μύλος του υψηλού Raymond |
| Μέγεθος κυλίνδρων λείανσης | 320*160mm |
| ποσοστό οργάνων ελέγχου | 37Kw |
| Μέγεθος και ύψος της λείανσης του δαχτυλιδιού | 1073*160mm |