| Τύπος | Μηχανή εξωθητών τούβλου |
|---|---|
| Διάσταση | 6.5*2.8*1.5m |
| Δύναμη | 55-75kw |
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Διάμετρος του τρυπανιού | 400/400mm |
| Ικανότητα | 7t |
|---|---|
| Διάσταση | 5*1.8*3.2m |
| Βάρος | 10T |
| Τύπος | Κάθετος ενιαίος σπειροειδής εξωθητής τύπων |
| Ικανότητα παραγωγής | 35-50 ton/h |
| Τύπος | Κάθετη ενιαία σπειροειδής μηχανή εξωθητών τούβλου |
|---|---|
| Δύναμη | 75+15kw |
| Εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Βάρος | 12T |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αριθμός σχηματοποίησης των περασμάτων | 22 |
| Υλικό ρόλων | GCr15 |
| Τύπος | Κάθετος ενιαίος σπειροειδής εξωθητής τύπων |
|---|---|
| Δύναμη | 55+15kw |
| Εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Διάσταση | 5*1.8*3.2m |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Διάμετρος του τρυπανιού | 450/350mm |
|---|---|
| Ικανότητα | 4-12T/H |
| Βάρος (motot συμπεριλαμβανόμενος) | 10000kg |
| Τύπος | Κενός εξωθητής για την κατασκευή τούβλου |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Πρώτες ύλες | Τσιμέντο, άμμος, τέφρα μυγών, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή κατασκευής τούβλου συμπαγής δομή κενός εξωθητής |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Δύναμη | 45-55kw |
| Ικανότητα | 4-8t/h |
| Όνομα προϊόντων | Κεραμίδι που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Δύναμη | 22KW |
| Τύπος επεξεργασίας | Εξώθηση |
| Υλικό ρόλων | GCr15 |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | Κεραμίδι που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τάση | 220V/380V |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| πιάτο | 1.2mm |
|---|---|
| Σβήσιμο | 58-62 βαθμοί |
| Εφαρμογή | Κατασκευή κεραμιδιών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ταχύτητα σχηματοποίησης | 8-15 μ/λ. |