| Ικανότητα | 4-20T/H |
|---|---|
| Μέγεθος τούβλου | Εξατομικεύσιμος |
| Μηχανή | Θραυστήρας μύλων, ξεραίνοντας κλίβανος |
| Τύπος | Συγκεκριμένη μηχανή κατασκευής τούβλου συνήθειας |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Προϊόν | Ελαφριά μηχανή κοπής τούβλων και αφρού |
|---|---|
| Ταχύτητα της λεπίδας πριόνου | 1400 r/min |
| παραγωγική ικανότητα | 5760 τεμάχια/8 ωρών |
| Μέγεθος (L*W*H) | 1750*750*750 mm |
| Κόψτε ψηλά τούβλα. | 240-300 mm |
| Τύπος | Συμπαγής κενός εξωθητής δομών |
|---|---|
| Διάμετρος του τρυπανιού | 400/350mm |
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Δύναμη | 45-55kw |
| Βάρος (motot συμπεριλαμβανόμενος) | 8000kg |
| Διάμετρος του τρυπανιού | 450/400mm |
|---|---|
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Βάρος (motot συμπεριλαμβανόμενος) | 12000kg |
| Δύναμη | 55-75kw |
| Διάσταση | 7*3*1.8m |
| Τύπος | Κενός εξωθητής για το εργαστήριο |
|---|---|
| Διάμετρος του τρυπανιού | Φ125mm |
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 2.0mpa |
| Δύναμη | 4+2.2+0.55kw |
| Βάρος (μηχανή συμπεριλαμβανόμενη) | 400KG |
| Τύπος | Κάθετος ενιαίος σπειροειδής εξωθητής τύπων |
|---|---|
| Ικανότητα | 7t |
| Εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Διάσταση | 5*1.8*3.2m |
| Δύναμη | 55+15kw |
| Τύπος | Εξατομικεύσιμη συγκεκριμένη γραμμή παραγωγής τούβλου |
|---|---|
| Ικανότητα | 4-20T/H |
| Δύναμη οικοδεσποτών | 22KW |
| Μέγεθος τούβλου | Εξατομικεύσιμος |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Διπλός σκηνικός κενός εξωθητής |
|---|---|
| Διάμετρος του τρυπανιού | 400mm |
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Δύναμη | 75+30kw |
| Βάρος (μηχανή συμπεριλαμβανόμενη) | 14000KG |
| Παραγωγικότητα | 30-55t/h |
|---|---|
| Τύπος | Θραυστήρας σφυριών για τον άργιλο |
| Αριθμός πόλων μηχανών | 6 |
| Διαστάσεις | 1800*1590*1775mm |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Κάθετος ενιαίος κενός εξωθητής βιδών για την κατασκευή τούβλου |
|---|---|
| Διάσταση | 5*2.0*3.2m |
| Βάρος | 12T |
| Εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Ικανότητα παραγωγής | 2400 ώρες pcs/8 |