| Pojemność | 4-20T/H |
|---|---|
| Rozmiar cegły | Konfigurowalny |
| maszyna | Młyn Kruszarka, Suszarnia |
| Typ | Niestandardowa maszyna do produkcji cegieł betonowych |
| Marka | keli |
| Produkt | Lekka maszyna do cięcia cegieł i pianek |
|---|---|
| Prędkość ostrza piły | 1400 obr./min |
| Pojemność produkcyjna | 5760 sztuk/8 godzin |
| Wymiar ((L*W*H) | 1750*750*750mm |
| Wyciąć cegły wysoko | 240-300 mm |
| Typ | Wytłaczarka próżniowa o zwartej strukturze |
|---|---|
| Średnica ślimaka | 400/350mm |
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 3,0 MPa |
| Moc | 45-55kw |
| Waga (w tym motot) | 8000 kg |
| Średnica ślimaka | 450/400mm |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 3,0 MPa |
| Waga (w tym motot) | 12000 KG |
| Moc | 55-75kw |
| Wymiar | 7*3*1,8 m |
| Typ | Wytłaczarka Próżniowa Do Laboratorium |
|---|---|
| Średnica ślimaka | Φ125mm |
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 2,0 MPa |
| Moc | 4+2,2+0,55kW |
| Waga (z silnikiem) | 400 kg |
| Typ | Wytłaczarka z pojedynczą spiralą typu pionowego |
|---|---|
| Pojemność | 7T |
| Wyciskanie ciśnienia | 3,0 MPa |
| Wymiar | 5*1,8*3,2 m |
| Moc | 55+15kw |
| Typ | Konfigurowalna linia do produkcji cegieł betonowych |
|---|---|
| Pojemność | 4-20T/H |
| Moc hosta | 22kW |
| Rozmiar cegły | Konfigurowalny |
| Marka | keli |
| Typ | Dwustopniowa wytłaczarka próżniowa |
|---|---|
| Średnica ślimaka | 400 mm |
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 3,0 MPa |
| Moc | 75+30kw |
| Waga (w zestawie silnik) | 14000kg |
| Wydajność | 30-55 t/godz |
|---|---|
| Typ | Kruszarka młotkowa do gliny |
| Liczba biegunów silnika | 6 |
| Wymiary | 1800*1590*1775mm |
| Marka | keli |
| Typ | Pionowa jednoślimakowa wytłaczarka próżniowa do produkcji cegieł |
|---|---|
| Wymiar | 5*2,0*3,2 m |
| Waga | 12T |
| Wyciskanie ciśnienia | 3,0 MPa |
| Zdolność produkcyjna | 2400 szt./8 godz |