| Moc | 22kW |
|---|---|
| Pojemność | 20t/godz |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płytek |
| Gaszenie | 58-62 stopnie |
| Materiał rolki | GCr15 |
| Typ | Betonowe dachówki tworzące linię |
|---|---|
| Płyta | 1,2 mm |
| Materiał rolki | GCr15 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| System sterowania | PLC |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji płytek betonowych |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne 3KW |
| Moc | 22kW |
| Pojemność | 20t/godz |
| Napięcie | 220v/380v |
|---|---|
| Aplikacja | Wykonywanie płytek |
| Typ przetwarzania | Wytłaczanie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gaszenie | 58-62 stopnie |
| Pojemność | 15T |
|---|---|
| Wyciskanie ciśnienia | 4,0 MPa |
| Moc | 90+22kw |
| Typ | Pionowa wytłaczarka z pojedynczą spiralą |
| Marka | keli |
| Typ | Wytłaczarka próżniowa o zwartej strukturze |
|---|---|
| Pojemność | 4-8t/godz |
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 3,0 MPa |
| Waga (w tym motot) | 8000 kg |
| Marka | keli |
| Typ | Linia do produkcji cegieł |
|---|---|
| Szybkość formowania | 8-15 m/min |
| Kategoria | Kruszarka walcowa, wytłaczarka próżniowa |
| Moc | 22kW |
| Marka | keli |
| Typ | Suszarnia tunelowa |
|---|---|
| Stosowanie | Maszyna do robienia cegieł |
| Aplikacja | Produkcja cegieł i płytek |
| Zwyczaj | Tak |
| Napięcie | 380V |
| Moc | 55-75kw |
|---|---|
| Waga (w tym motot) | 10000 kg |
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 3,0 MPa |
| Wymiar | 7*3*1,5m |
| Średnica ślimaka | 450/350mm |
| Rodzaj | Mieszalnik suchego proszku Mieszalnik planetarny z pionowym wałem |
|---|---|
| Pojemność | 750L-5000L |
| Użycie | Ceramika, przemysł cementowy, płyty cementowe |
| Zastosowanie | Wykonywanie Cegły |
| Marka | keli |