| Waga (w tym motot) | 14000kg |
|---|---|
| Typ | Wytłaczarka próżniowa o zwartej strukturze |
| Średnica ślimaka | 450/450mm |
| Pojemność | 10-20T/godz |
| Marka | keli |
| Produkt | Lekka maszyna do cięcia bloków |
|---|---|
| Cegła Surowiec | glina |
| Pojemność produkcyjna | 2500 sztuk/8 godzin, 5760 sztuk/8 godzin |
| Waga | 130 kg |
| Moc silnika | 4-5,5 kW |
| Waga (z silnikiem) | 10000 kg |
|---|---|
| Moc dystrybutora | 3kW |
| Efektywna szerokość błotnika na wylocie | 1200 mm |
| Zakres mocy produkcyjnych | 5-150m³/godz |
| Odległość między wałami | 6000 mm |
| Typ | maszyna do robienia cegieł z gliny |
|---|---|
| Efektywna szerokość błotnika na wylocie | 800mm |
| Odległość między wałami | 5000 mm |
| Moc ładowania | 4kw |
| Moc dystrybutora | 2,2 kW |
| Typ | maszyna do robienia cegieł z gliny |
|---|---|
| Wydajność | 25-50 t/godz |
| Rozmiar cząstek paszy | 350 mm |
| Wymiary | 1600*1390*1575mm |
| Marka | keli |
| Prędkość ostrza piły | 1400 obr./min |
|---|---|
| Szybkość cięcia cegieł | 1000-10000 sztuk/h |
| Cegła Surowiec | glina |
| Średnica brzeszczotu | 600-700mm |
| metoda | ciśnienie hydrauliczne |
| Baza wyposażenia | Spawany z blachą stalową, suwnica z górnej płyty żelaznej |
|---|---|
| Pojemność | Konfigurowalny |
| Typ | Automatyczna maszyna do produkcji cegieł |
| Rozmiar cegły | Konfigurowalny |
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 4480 szt./8 godz., 2500 szt./8 godz., 3400 szt./8 godz. |
| Nazwa produktu | Prasowane Dachówki Tworząc Linię |
|---|---|
| Moc | 22kW |
| Pojemność | 20t/godz |
| Typ przetwarzania | Wytłaczanie |
| Szybkość formowania | 8-15 m/min |
| Produkt | Maszyna do produkcji cegieł betonowych |
|---|---|
| Cegła Surowiec | Cement, beton, popiół lotny, glina, piasek |
| Waga | 950 kg |
| metoda | Wytłaczarka próżniowa |
| napięcie | 380 V (regulowane) |
| Średnica ślimaka | 400/400mm |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie wytłaczania | 3,0 MPa |
| Moc | 55-75kw |
| Typ | Automatyczna maszyna do produkcji cegieł |
| Marka | keli |