| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 2500 sztuk/8 godzin, 5760 sztuk/8 godzin |
|---|---|
| Średnica brzeszczotu | 600-700mm |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji pustych bloków, maszyna do produkcji kostki brukowej |
| Produkt | Maszyna do cięcia cegły cementowej |
| Moc silnika | 4-5,5 kW |
| Wydajność | 25-50 t/godz |
|---|---|
| Wymiary | 1600*1390*1575mm |
| Typ | Kruszarka młotkowa |
| Ciężar maszyny | 4300 kg |
| Marka | keli |
| Pojemność | Konfigurowalny |
|---|---|
| Rozmiar cegły | Konfigurowalny |
| Typ | Konfigurowalna automatyczna maszyna do produkcji cegieł |
| Moc hosta | 22kW |
| Marka | keli |
| maszyna | Maszyna do układania cegieł, maszyna do wytłaczania cegieł |
|---|---|
| Rozmiar cegły | Konfigurowalny |
| Typ | Linia produkcyjna automatycznej maszyny do produkcji cegieł |
| Pojemność | 4-20T/H |
| Marka | keli |
| Produkt | Globalna cięcia cegły cement |
|---|---|
| Prędkość ostrza piły | 1400 obr./min |
| metoda | ciśnienie hydrauliczne |
| Wymiar ((L*W*H) | 1750*750*750mm |
| Średnica brzeszczotu | 600-700mm |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji bloków blokujących |
|---|---|
| Cegła Surowiec | Glina/cement/ziemia/błoto |
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 500szt./8h |
| Rozmiar cegły | 200*100*60mm, 300*150*100mm |
| Wymiar ((L*W*H) | 1300*600*1200mm |
| Stosowanie | Maszyna do produkcji cegieł betonowych |
|---|---|
| Aplikacja | Wykonywanie Cegły |
| Zdolność produkcyjna | 10000t |
| Struktura | Typ mostka |
| Marka | keli |
| Typ | Automatyczna wytłaczarka próżniowa o zwartej strukturze |
|---|---|
| Waga (w tym motot) | 10000 kg |
| Pojemność | 4-12T/H |
| Średnica ślimaka | 450/350mm |
| Marka | keli |
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Typ bloku | Bloki blokujące |
| Produkt | Ręczna maszyna do produkcji bloków gliny |
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godzin |
| Cegła Surowiec | Glina / cement |
| Napięcie silnika | 380v |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 2500 sztuk/8 godzin, 5760 sztuk/8 godzin |
| Wyciąć cegły wysoko | 240-300 mm |
| Moc silnika | 4-5,5 kW |
| Średnica brzeszczotu | 600-700mm |