| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 2500 stuks/8 uur, 5760 stuks/8 uur |
|---|---|
| De Diameter van het zaagblad | 600700mm |
| type | Machines voor het maken van holle blokken, voor het maken van verhardingsblokken |
| Producten | Machines voor het snijden van cementsteen |
| Motorvermogen | 4-5.5kw |
| Productiviteit | 25-50t/h |
|---|---|
| Afmetingen | 1600*1390*1575mm |
| Type | De Maalmachine van de hamermolen |
| machinegewicht | 4300kg |
| Merk | keli |
| Capaciteit | Klantgericht |
|---|---|
| Baksteengrootte | Klantgericht |
| Type | Klantgerichte Automatische Baksteen het Maken Machine |
| Gastheermacht | 22KW |
| Merk | keli |
| Machine | Baksteen het Stapelen Machine, de Machine van de Baksteenextruder |
|---|---|
| Baksteengrootte | Klantgericht |
| Type | Automatische Baksteen het Maken Machineproductielijn |
| Capaciteit | 4-20T/H |
| Merk | keli |
| Producten | Wereldwijde cementbakstenenmachine |
|---|---|
| De snelheid van het zaagblad | 1400 r/min |
| Metode | Hydraulische Druk |
| Afmeting ((L*W*H) | 1750*750*750 mm |
| De Diameter van het zaagblad | 600700mm |
| Type | Vergrendelingsblokken maken machine |
|---|---|
| Baksteen Grondstof | Klei/cement/grond/modder |
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 500 stuks/8 uur |
| Baksteengrootte | 200*100*60 mm, 300*150*100 mm |
| Afmeting ((L*W*H) | 1300*600*1200 mm |
| Gebruik | Concrete Baksteen het Maken Machine |
|---|---|
| Toepassing | Baksteen het Maken |
| Productiecapaciteit | 10000t |
| Structuur | Brugtype |
| Merk | keli |
| Type | Compacte Structuur Automatische Vacuümextruder |
|---|---|
| Gewicht (motot inbegrepen) | 10000kg |
| Capaciteit | 4-12T/H |
| Diameter van avegaar | 450/350mm |
| Merk | keli |
| gewicht | 230kg |
|---|---|
| Blok Type | met elkaar verbindende blokken |
| Producten | Machine voor het maken van handmatige blokken van klei |
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 pcs/8hours |
| Baksteen Grondstof | Klei / cement |
| Motorvoltage | 380v |
|---|---|
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 2500 stuks/8 uur, 5760 stuks/8 uur |
| Hoog gesneden bakstenen | 240-300 mm |
| Motorvermogen | 4-5.5kw |
| De Diameter van het zaagblad | 600700mm |