| Type | Concrete Baksteenproductielijn |
|---|---|
| Het vormen snelheid | 8-15 m/min |
| Categorie | Rolmaalmachine, de Machine van de Baksteenextruder |
| Scherpe methode | 3KW hydraulisch knipsel |
| Merk | keli |
| Type | concreet blok die machine maken |
|---|---|
| Afmeting ((L*W*H) | 150x70x105cm |
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 stuks/8 uur, 1500 stuks/8 uur, 1280 stuks/8 uur |
| Baksteen Grondstof | Cement/klei |
| Baksteengrootte | 300*150*100 mm, 150*150*100 mm |
| Type | De hand maakt |
|---|---|
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 pcs/8hours |
| Metode | Vervorming |
| gewicht | 230kg |
| Baksteen Grondstof | Klei / cement |
| Baksteengrootte | 300x150x100mm 150x150x150mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 pcs/8hours |
| Blok Type | met elkaar verbindende blokken |
| Baksteen Grondstof | Klei / cement |
| gewicht | 230kg |
| Type | Baksteenblok die Machines maken |
|---|---|
| Categorie | De Machine van de baksteenextruder |
| Gastheermacht | 22KW |
| Scherpe methode | 3KW hydraulisch knipsel |
| Merk | keli |
| Broodjesmateriaal | GCr15 |
|---|---|
| Scherpe methode | 3KW hydraulisch knipsel |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Controlesysteem | PLC |
| Grootte | Aangepast |
| Het uitdrijven van druk | 3.0Mpa |
|---|---|
| Macht | 75+15kw |
| Capaciteit | 7t |
| Type | Verticale Enige Spiraalvormige Extruder |
| Merk | keli |
| Capaciteit | 4-8t/h |
|---|---|
| Productnaam | KLJ40/35 compacte Structuur Vacuümextruder |
| Macht | Elektrisch |
| Grondstoffen | Cement, Zand, Vliegas, Enz. |
| Merk | keli |
| Type | kleibaksteen het maken machine |
|---|---|
| Efficiënte breedte van stootkussen bij afzet | 800mm |
| Afstand tussen schachten | 4500mm |
| Ladingsmacht | 4kw |
| Verdelersmacht | 2.2kw |
| Type | kleibaksteen het maken machine |
|---|---|
| Toepassing | Baksteen het Maken |
| Capaciteit | Klantgericht |
| Grootte | Klantgericht |
| Merk | keli |