| Tip | Beton Tuğla Üretim Hattı |
|---|---|
| kalıplama hızı | 8-15 m / dak |
| kategori | Silindirli Kırıcı, Tuğla Ekstruder Makinesi |
| Kesme Yöntemi | 3KW hidrolik kesme |
| Marka | keli |
| türü | Beton Blok Yapma Makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H) | 150x70x105cm |
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat, 1500 adet/8 saat, 1280 adet/8 saat |
| Tuğla Hammaddesi | Çimento/Kil |
| Tuğla boyutu | 300*150*100 mm, 150*150*100 mm |
| türü | El yapımı |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat |
| Yöntem | Küflenme |
| Ağırlık | 230kg |
| Tuğla Hammaddesi | Kil / çimento |
| Tuğla boyutu | 300x150x100mm 150x150x150mm |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi (Adet/8 saat) | 1920 adet/8 saat |
| Blok Tipi | Kilitli bloklar |
| Tuğla Hammaddesi | Kil / çimento |
| Ağırlık | 230kg |
| Tip | Tuğla Blok Makinaları |
|---|---|
| kategori | Tuğla Ekstruder Makinesi |
| Ana bilgisayar gücü | 22kw |
| Kesme Yöntemi | 3KW hidrolik kesme |
| Marka | keli |
| Rulo Malzemesi | Gcr15 |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | 3KW hidrolik kesme |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kontrol sistemi | PLC |
| BOYUT | Özelleştirilmiş |
| ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
|---|---|
| Güç | 75+15kw |
| Kapasite | 7t |
| Tip | Dikey Tek Spiral Ekstruder |
| Marka | keli |
| Kapasite | 4-8T/S |
|---|---|
| Ürün adı | KLJ40/35 Kompakt Yapılı Vakumlu Ekstruder |
| Güç | Elektrik |
| İşlenmemiş içerikler | Çimento, Kum, Uçucu Kül vb. |
| Marka | keli |
| Tip | kil tuğla yapma makinesi |
|---|---|
| Çıkışta etkili çamurluk genişliği | 800mm |
| Şaftlar arasındaki mesafe | 4500mm |
| yükleme gücü | 4KW |
| Distribütör gücü | 2.2kw |
| Tip | kil tuğla yapma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | Tuğla Yapımı |
| Kapasite | özelleştirilebilir |
| BOYUT | özelleştirilebilir |
| Marka | keli |