| Typ | Linia do produkcji cegieł betonowych |
|---|---|
| Szybkość formowania | 8-15 m/min |
| Kategoria | Kruszarka rolkowa, Maszyna do wytłaczania cegieł |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne 3KW |
| Marka | keli |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji bloków betonowych |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H) | 150x70x105cm |
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godz., 1500 szt./8 godz., 1280 szt./8 godz. |
| Cegła Surowiec | Cement/glina |
| Rozmiar cegły | 300*150*100mm, 150*150*100mm |
| Rodzaj | Ręczne wykonanie |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godzin |
| metoda | Mudling |
| Waga | 230 kg |
| Cegła Surowiec | Glina / cement |
| Rozmiar cegły | 300x150x100mm 150x150x150mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godzin |
| Typ bloku | Bloki blokujące |
| Cegła Surowiec | Glina / cement |
| Waga | 230 kg |
| Typ | Maszyny do produkcji bloków ceglanych |
|---|---|
| Kategoria | Maszyna do wytłaczania cegieł |
| Moc hosta | 22kW |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne 3KW |
| Marka | keli |
| Materiał rolki | GCr15 |
|---|---|
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne 3KW |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| System sterowania | PLC |
| ROZMIAR | Dostosowane |
| Wyciskanie ciśnienia | 3,0 MPa |
|---|---|
| Moc | 75+15kw |
| Pojemność | 7T |
| Typ | Pionowa wytłaczarka z pojedynczą spiralą |
| Marka | keli |
| Pojemność | 4-8t/godz |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wytłaczarka próżniowa o zwartej konstrukcji KLJ40/35 |
| Moc | Elektryczny |
| Surowy materiał | cement, piasek, popiół lotny itp. |
| Marka | keli |
| Typ | maszyna do robienia cegieł z gliny |
|---|---|
| Efektywna szerokość błotnika na wylocie | 800mm |
| Odległość między wałami | 4500 mm |
| Moc ładowania | 4kw |
| Moc dystrybutora | 2,2 kW |
| Typ | maszyna do robienia cegieł z gliny |
|---|---|
| Aplikacja | Wykonywanie Cegły |
| Pojemność | Konfigurowalny |
| ROZMIAR | Konfigurowalny |
| Marka | keli |