| Τύπος | Συγκεκριμένη γραμμή παραγωγής τούβλου |
|---|---|
| Ταχύτητα σχηματοποίησης | 8-15 μ/λ. |
| Κατηγορία | Θραυστήρας κυλίνδρων, μηχανή εξωθητών τούβλου |
| Τέμνουσα μέθοδος | 3KW υδραυλική κοπή |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | τσιμεντένιος ογκόλιθος που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H) | 150x70x105cm |
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 τεμάχια/8ωρών, 1500 τεμάχια/8ωρών, 1280 τεμάχια/8ωρών |
| Πρώτη ύλη τούβλου | Τσιμέντο/Κόλυβδος |
| Μέγεθος τούβλου | 300*150*100 mm, 150*150*100 mm |
| Τύπος | Το χέρι κάνει |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 pcs/8hours |
| Μέθοδος | Σχηματισμός |
| βάρος | 230kg |
| Πρώτη ύλη τούβλου | Άργιλος / τσιμέντο |
| Μέγεθος τούβλου | 300x150x100mm 150x150x150mm |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής (ώρες Pieces/8) | 1920 pcs/8hours |
| Τύπος μπλοκ | ενδασφαλίζοντας φραγμοί |
| Πρώτη ύλη τούβλου | Άργιλος / τσιμέντο |
| βάρος | 230kg |
| Τύπος | Φραγμός τούβλου που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
|---|---|
| Κατηγορία | Μηχανή εξωθητών τούβλου |
| Δύναμη οικοδεσποτών | 22KW |
| Τέμνουσα μέθοδος | 3KW υδραυλική κοπή |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Υλικό ρόλων | GCr15 |
|---|---|
| Τέμνουσα μέθοδος | 3KW υδραυλική κοπή |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
|---|---|
| Δύναμη | 75+15kw |
| Ικανότητα | 7t |
| Τύπος | Κάθετος ενιαίος σπειροειδής εξωθητής |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Ικανότητα | 4-8t/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | KLJ40/35 συμπαγής κενός εξωθητής δομών |
| Δύναμη | Ηλεκτρικός |
| Πρώτες ύλες | Τσιμέντο, άμμος, τέφρα μυγών, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου |
|---|---|
| Αποτελεσματικό πλάτος του κιγκλιδώματος στην έξοδο | 800 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ των άξονων | 4500mm |
| Δύναμη φόρτωσης | 4kw |
| Δύναμη διανομέων | 2.2kw |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής τούβλου αργίλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή τούβλου |
| Ικανότητα | Εξατομικεύσιμος |
| Μέγεθος | Εξατομικεύσιμος |
| Εμπορικό σήμα | keli |