| Kesme Yöntemi | 3KW hidrolik kesme |
|---|---|
| Kalıp geçiş sayısı | 22 |
| Başvuru | Çini Yapımı |
| kalıplama hızı | 8-15 m / dak |
| Ürün adı | Fayans Yapma Makinesi |
| Ürün adı | Otomatik Şekillendirme Fayans Üretim Hattı |
|---|---|
| söndürme | 58-62 Derece |
| Kapasite | 20 t/s |
| Rulo Malzemesi | Gcr15 |
| Güç | 22kw |
| Tip | çekiçli kırıcı |
|---|---|
| Giriş Boyutu | 9000*500mm |
| Çıkış Boyutu | 960*960MM |
| yükleme gücü | 75 kw |
| Ağırlık (Motor dahil) | 7000KG |
| Ürün | döner kurutucu |
|---|---|
| Spec. Özel. (Dia.x Length) (Çap x Uzunluk) | Φ600x6000mm |
| Hacim | 1.7m3 |
| Kapasite | 0,5-1,5 ton/saat |
| En Yüksek Giriş Hava Sıcaklığı | 700~800 |
| Tip | Yüksek Hızlı İnce Rulo Eşleştirme Makinesi |
|---|---|
| Yavaş rulo | 55-75kw |
| hızlı rulo | 75-100kw |
| Ağırlık | 20000kg |
| şekil boyutu | 4,2*2,0*2,0 |
| Tip | Yüksek basınçlı Raymond Mill |
|---|---|
| Silindir sayısı | 3 PARÇA |
| Taşlama silindiri boyutu | 150*100mm |
| Taşlama Halkasının Boyutu ve Yüksekliği | 480*100mm |
| Maksimum besleme uzunluğu | 15mm |
| Silindir sayısı | 4 adet |
|---|---|
| Tip | Yüksek basınçlı Raymond Mill |
| Taşlama silindiri boyutu | 320*160mm |
| izleme hızı | 37KW |
| Taşlama Halkasının Boyutu ve Yüksekliği | 1073*160mm |