| Kapasite | 4-20T/S |
|---|---|
| Tuğla boyutu | özelleştirilebilir |
| makine | Değirmen Kırıcı, Kurutma Fırını |
| Tip | Özel Beton Tuğla Yapma Makinesi |
| Marka | keli |
| Ürün | Hafif tuğla ve köpük tuğla kesme makinesi |
|---|---|
| Testere bıçağının hızı | 1400 dev/dak |
| Üretim kapasitesi | 5760 adet/8 saat |
| Boyut ((L*W*H) | 1750*750*750mm |
| Yüksekte tuğla kesmek | 240-300 mm |
| Tip | Kompakt Yapılı Vakumlu Ekstruder |
|---|---|
| burgu çapı | 400/350mm |
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Güç | 45-55kw |
| Ağırlık (motor dahil) | 8000kg |
| burgu çapı | 450/400mm |
|---|---|
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Ağırlık (motor dahil) | 12000KG |
| Güç | 55-75kw |
| Boyut | 7*3*1.8m |
| Tip | Laboratuvar İçin Vakumlu Ekstruder |
|---|---|
| burgu çapı | Φ125mm |
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 2.0mpa |
| Güç | 4+2.2+0.55kw |
| Ağırlık (motor dahil) | 400kg |
| Tip | Dikey Tip Tek Spiral Ekstruder |
|---|---|
| Kapasite | 7t |
| ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Boyut | 5*1.8*3.2m |
| Güç | 55+15kw |
| Tip | Özelleştirilebilir Beton Tuğla Üretim Hattı |
|---|---|
| Kapasite | 4-20T/S |
| Ana bilgisayar gücü | 22kw |
| Tuğla boyutu | özelleştirilebilir |
| Marka | keli |
| Tip | Çift Kademeli Vakum Ekstruder |
|---|---|
| burgu çapı | 400mm |
| Maksimum ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Güç | 75+30kw |
| Ağırlık (motor dahil) | 14000kg |
| üretkenlik | 30-55 t/s |
|---|---|
| Tip | Kil için Çekiçli Kırıcı |
| motor kutup sayısı | 6 |
| Boyutlar | 1800*1590*1775mm |
| Marka | keli |
| Tip | Tuğla Yapımı için Dikey Tek Vidalı Vakum Ekstruder |
|---|---|
| Boyut | 5*2.0*3.2m |
| Ağırlık | 12T |
| ekstrüzyon basıncı | 3.0MPa |
| Üretim kapasitesi | 2400 adet/8 saat |