| Producten | Vergrendelingsmachine voor het maken van handmatige stenen |
|---|---|
| Gewicht | 240 kg |
| Baksteengrootte | 300*150*100 mm, 240*115*90 mm |
| Grondstoffen | grond,klei of klei met cement |
| Algemene grootte | 1300*600*1200 mm |
| Producten | laterite klei interlocking bakstenen maken machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 pcs/8hours |
| Baksteengrootte | 300x150x100mm 150x150x150mm |
| Type | De hand maakt |
| Metode | Vervorming |
| Producten | Machine voor het maken van cementstenen |
|---|---|
| Baksteen Grondstof | Klei / cement |
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 pcs/8hours |
| Metode | Vervorming |
| gewicht | 230kg |
| Type | Hamermaalmachine voor Klei |
|---|---|
| De grootte van het lossingsdeeltje | 35mm |
| Productiviteit | 25-50t/h |
| Aantal motorpolen | 4 |
| Merk | keli |
| Type | De hand maakt |
|---|---|
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 stuks/8 uur, 1500 stuks/8 uur, 1280 stuks/8 uur |
| Afmeting ((L*W*H) | 150x70x105cm |
| Metode | Vervorming |
| Gewicht | 230kg |
| Capaciteit | 4-8t/h |
|---|---|
| Grondstoffen | Cement, Zand, Vliegas, Enz. |
| Productnaam | Automatische baksteen het maken machine |
| Maximum-uitdrijft druk | 3.0Mpa |
| Gewicht (motot inbegrepen) | 8000kg |
| De Grootte van het voerdeeltje | 350mm |
|---|---|
| De grootte van het lossingsdeeltje | 35mm |
| Productiviteit | 30-55t/h |
| Type | kleibaksteen het maken machine |
| Merk | keli |
| Type | Baksteensnijmachine |
|---|---|
| Gebruik | baksteenknipsel |
| Toepassing | Clay Brick Making |
| Eigenschap | Hoge Precisie |
| Merk | keli |
| machinegewicht | 3200kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1310*1180*1310mm |
| De Grootte van het voerdeeltje | 250mm |
| Type | Hamermaalmachine voor Clay Brick Making |
| Merk | keli |
| Gebruik | Baksteen het Maken |
|---|---|
| Type | Automatische baksteen het maken machine |
| Capaciteit | Klantgericht |
| Baksteengrootte | Klantgericht |
| Productiecapaciteit (stuks/8 uur) | 720-960pcs per uur |