| Gastheermacht | 22KW |
|---|---|
| Categorie | AAC-blokmachine, de Machine van de Baksteenextruder, Molenmaalmachine |
| Scherpe methode | 3KW hydraulisch knipsel |
| Type | Clay Brick Making Machine Production-Lijn |
| Merk | keli |
| Type | Automatische multi-Schokvoeder |
|---|---|
| Gebruik | Het vervoeren van grondstoffen |
| Productiecapaciteit | >10000T |
| Toepassing | kleibaksteen het maken machine |
| Merk | keli |
| Type | Clay Brick Making Machine Boxfeeder |
|---|---|
| Afmetingen | 7.5*2.4*1.9 |
| Productiecapaciteitwaaier | 5150m ³ /h |
| Gewicht (met inbegrip van Motor) | 14200kg |
| Ladingsmacht | 7.5kw |
| Productiecapaciteitwaaier | 5150m ³ /h |
|---|---|
| Gewicht (met inbegrip van Motor) | 6800kg |
| Afstand tussen schachten | 4500mm |
| Efficiënte breedte van stootkussen bij afzet | 800mm |
| Verdelersmacht | 2.2kw |
| Productiviteit | 18-40t/h |
|---|---|
| Afmetingen | 1310*1180*1310mm |
| Type | kleibaksteen het maken machine |
| De Grootte van het voerdeeltje | 250mm |
| Merk | keli |
| Macht | 90kw |
|---|---|
| Type | Clay Brick Making Machine Hammer-Maalmachine |
| De Grootte van het voerdeeltje | 350mm |
| machinegewicht | 8000kg |
| Merk | keli |
| Type | kleibaksteen het maken machine |
|---|---|
| Afmetingen | 1800*1590*1775mm |
| Macht | 90kw |
| Productiviteit | 30-55t/h |
| Merk | keli |
| Scherpe methode | 3KW hydraulisch knipsel |
|---|---|
| Categorie | Rolmaalmachine, de Machine van de Baksteenextruder |
| Gastheermacht | 22KW |
| Type | Clay Mud Brick Making Machine |
| Merk | keli |
| Baksteen Grondstof | Klei |
|---|---|
| Producten | Steensnijmachine voor bakstenen |
| Motorvermogen | 4-5.5kw |
| Hoog gesneden bakstenen | 240-300 mm |
| De Diameter van het zaagblad | 600700mm |
| Producten | Lichte stenen snijmachine |
|---|---|
| Snelheid van het snijden van stenen | 1000-10000 stuks/uur |
| Productiecapaciteit | 5760 stuks/8 uur |
| Afmeting ((L*W*H) | 1750*750*750 mm |
| Baksteen Grondstof | Klei |