| Type | Vergrendelingsblokken maken machine |
|---|---|
| Baksteen Grondstof | Cement/klei |
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 stuks/8 uur, 1500 stuks/8 uur, 1280 stuks/8 uur |
| Baksteengrootte | 300*150*100 mm, 150*150*100 mm |
| Metode | Vervorming |
| Type | Scherpe Eenheid |
|---|---|
| Gebruik | Het in blokken snijdenmachine |
| Toepassing | Baksteen het Maken |
| Klantgericht | Ja |
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 pcs/8hours |
| Type | Baksteenproductielijn |
|---|---|
| Toepassing | Baksteen het Maken |
| Macht | 22KW |
| Het vormen snelheid | 8-15 m/min |
| Merk | keli |
| Afmetingen | 1600*1390*1575mm |
|---|---|
| Type | Molenmaalmachine voor Clay Brick Making |
| De grootte van het lossingsdeeltje | 35mm |
| De Grootte van het voerdeeltje | 350mm |
| Merk | keli |
| Type | De hand maakt |
|---|---|
| Productiecapaciteit (Pieces/8-uren) | 1920 pcs/8hours |
| Baksteengrootte | 300x150x100mm 150x150x150mm |
| gewicht | 230kg |
| Baksteen Grondstof | Klei / cement |
| Producten | Brick Cutting Reciprocating Saw Blades |
|---|---|
| De Diameter van het zaagblad | 600700mm |
| De snelheid van het zaagblad | 1400 r/min |
| Baksteengrootte | 200*100*60mm, 300*150*100mm, 240*115*90mm, 200*200*60mm, 230*220*115mm |
| Metode | Hydraulische Druk |
| Controlewijze | PLC lengtecontrole |
|---|---|
| Categorie | De Machine van het Bouwmateriaalmengsel |
| Scherpe methode | 3KW hydraulisch knipsel |
| Type | Baksteenproductielijn |
| Merk | keli |
| Cyclus | 40-60 jaar |
|---|---|
| Metode | Handpers |
| Algemene grootte | 1300*600*1200 mm |
| Grondstoffen | grond,klei of klei met cement |
| Gewicht | 240 kg |
| Producten | Machine voor het maken van bakstenen met klei |
|---|---|
| Metode | Handpers |
| Grondstoffen | grond,klei of klei met cement |
| Gewicht | 240 kg |
| Cyclus | 40-60 jaar |
| Producten | Bouwmateriaal Handmatige bakstenenmachine |
|---|---|
| Baksteengrootte | 200*100*60 mm, 300*150*100 mm, 240*115*90 mm |
| Grondstoffen | grond,klei of klei met cement |
| Algemene grootte | 1300*600*1200 mm |
| Gewicht | 240 kg |