| Rodzaj | Maszyna do produkcji bloków blokujących |
|---|---|
| Cegła Surowiec | Cement/glina |
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godz., 1500 szt./8 godz., 1280 szt./8 godz. |
| Rozmiar cegły | 300*150*100mm, 150*150*100mm |
| metoda | Mudling |
| Typ | Jednostka tnąca |
|---|---|
| Stosowanie | Maszyna do cięcia bloków |
| Aplikacja | Wykonywanie Cegły |
| Konfigurowalny | Tak |
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godzin |
| Typ | Linia do produkcji cegieł |
|---|---|
| Aplikacja | Wykonywanie Cegły |
| Moc | 22kW |
| Szybkość formowania | 8-15 m/min |
| Marka | keli |
| Wymiary | 1600*1390*1575mm |
|---|---|
| Typ | Kruszarka Młynowa do Wyrabiania Cegły Z Cegły |
| Rozmiar cząstek wyładowania | 35mm |
| Rozmiar cząstek paszy | 350 mm |
| Marka | keli |
| Rodzaj | Ręczne wykonanie |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna (sztuki/8 godzin) | 1920 szt./8 godzin |
| Rozmiar cegły | 300x150x100mm 150x150x150mm |
| Waga | 230 kg |
| Cegła Surowiec | Glina / cement |
| Produkt | Tkanie cegieł z wzajemnymi ostrzami piły |
|---|---|
| Średnica brzeszczotu | 600-700mm |
| Prędkość ostrza piły | 1400 obr./min |
| Rozmiar cegły | 200*100*60mm, 300*150*100mm, 240*115*90mm, 200*200*60mm, 230*220*115mm |
| metoda | ciśnienie hydrauliczne |
| tryb sterowania | Sterowanie długością PLC |
|---|---|
| Kategoria | Maszyna do mieszania materiałów budowlanych |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne 3KW |
| Typ | Linia do produkcji cegieł |
| Marka | keli |
| Cykl | 40-60 lat |
|---|---|
| metoda | Prasa ręczna |
| Całkowity rozmiar | 1300*600*1200mm |
| Surowiec | ziemia, glina lub glina z cementem |
| Waga | 240 kg |
| Produkt | Maszyna do produkcji cegieł blokujących glinę |
|---|---|
| metoda | Prasa ręczna |
| Surowiec | ziemia, glina lub glina z cementem |
| Waga | 240 kg |
| Cykl | 40-60 lat |
| Produkt | Ręczna maszyna do produkcji cegieł z materiałów budowlanych |
|---|---|
| Rozmiar cegły | 200*100*60mm, 300*150*100mm, 240*115*90mm |
| Surowiec | ziemia, glina lub glina z cementem |
| Całkowity rozmiar | 1300*600*1200mm |
| Waga | 240 kg |