| Δύναμη | 22KW |
|---|---|
| Ικανότητα | 20t/h |
| Όνομα προϊόντων | Κεραμίδι που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Σβήσιμο | 58-62 βαθμοί |
| Υλικό ρόλων | GCr15 |
| Τύπος | Συγκεκριμένα κεραμίδια υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνουν τη γραμμή |
|---|---|
| πιάτο | 1.2mm |
| Υλικό ρόλων | GCr15 |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τύπος | Συγκεκριμένο κεραμίδι που κάνει τη γραμμή παραγωγής |
| Τέμνουσα μέθοδος | 3KW υδραυλική κοπή |
| Δύναμη | 22KW |
| Ικανότητα | 20t/h |
| Τάση | 220V/380V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή κεραμιδιών |
| Τύπος επεξεργασίας | Εξώθηση |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Σβήσιμο | 58-62 βαθμοί |
| Ικανότητα | 15T |
|---|---|
| Εξώθηση της πίεσης | 4.0MPA |
| Δύναμη | 90+22kw |
| Τύπος | Κάθετος ενιαίος σπειροειδής εξωθητής |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Συμπαγής κενός εξωθητής δομών |
|---|---|
| Ικανότητα | 4-8t/h |
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Βάρος (motot συμπεριλαμβανόμενος) | 8000kg |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Τούβλο που κάνει τη γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Ταχύτητα σχηματοποίησης | 8-15 μ/λ. |
| Κατηγορία | Θραυστήρας κυλίνδρων, κενός εξωθητής |
| Δύναμη | 22KW |
| Εμπορικό σήμα | keli |
| Τύπος | Ξεραίνοντας κλίβανος σηράγγων |
|---|---|
| Χρήση | μηχανή κατασκευής τούβλου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή τούβλου και κατασκευή κεραμιδιών |
| συνήθεια | Ναι |
| Τάση | 380V |
| Δύναμη | 55-75kw |
|---|---|
| Βάρος (motot συμπεριλαμβανόμενος) | 10000kg |
| Ανώτατος-εξώθηση της πίεσης | 3.0Mpa |
| Διάσταση | 7*3*1.5m |
| Διάμετρος του τρυπανιού | 450/350mm |
| Τύπος | Ξηρός σκονών πλανητικός αναμίκτης άξονων αναμικτών κάθετος |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 750L-5000L |
| Χρήση | Κεραμική, βιομηχανία τσιμέντου, πίνακας τσιμέντου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή τούβλου |
| ΕΜΑΡΚΑ | keli |