| Produkt | Maszyna do walcowania arkuszy dachowych i ściennych |
|---|---|
| Gęstość | 0,4-0,8 |
| Pojemność produkcyjna | 8-10m/min |
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj | Mieszalnik suchego proszku Mieszalnik planetarny z pionowym wałem |
|---|---|
| Pojemność | 750L-5000L |
| Użycie | Ceramika, przemysł cementowy, płyty cementowe |
| Zastosowanie | Wykonywanie Cegły |
| Produkt | Słupek kamienny na przyczepie |
|---|---|
| Pojemność | Maks. 500 t/h |
| Oszczędzanie energii | 20% ~ 35% |
| Wykorzystane branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakład produkcyjny, Roboty budowlane, Energetyka i górnictwo |
| Produkt | Wysokiej wydajności maszyna do tworzenia piasku VSI |
|---|---|
| Wymiar całkowity L*W*H | 3700*2150*2100mm |
| Moc podwójnych silników | 110-150kw |
| Wydajność podawania centralnego | 60-90t/godz |
| Produkt | Maszyny do sztucznego tworzenia piasku |
|---|---|
| Zasilanie kaskadowe i centralne | 200-260 t/h |
| Moc podwójnych silników | 180-220 kW |
| Wydajność podawania centralnego | 100-130 t/h |
| Produkt | Maszyna do tworzenia wapnia granitowego VSI |
|---|---|
| Zasilanie kaskadowe i centralne | 300-360 t/h |
| Moc podwójnych silników | 264-320kw |
| Wydajność podawania centralnego | 150-190 t/h |
| Produkt | Kruszarka do kamienia żwirowego i żwirowego |
|---|---|
| Zasilanie kaskadowe i centralne | 450-520 t/h |
| Wydajność podawania centralnego | 225-260t/h |
| Prędkość obrotowa | 1180-1310 r/min |
| Produkt | Maszyna do kruszenia sztucznego piasku |
|---|---|
| Wydajność podawania centralnego | 250-310t/h |
| Prędkość obrotowa | 1180-1280 obr./min |
| Zasilanie kaskadowe i centralne | 490-600t/h |