| Προϊόν | Μηχανή κυλίνδρων για τοίχους και οροφές |
|---|---|
| Δάχος | 0.4-0.8 |
| Κατανάλωση | 8-10μ/λεπτό |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος | Ξηρός σκονών πλανητικός αναμίκτης άξονων αναμικτών κάθετος |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 750L-5000L |
| Χρήση | Κεραμική, βιομηχανία τσιμέντου, πίνακας τσιμέντου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή τούβλου |
| Προϊόν | Μηχανή κατασκευής άμμου υψηλής απόδοσης VSI |
|---|---|
| Συνολική διάσταση L*W*H | 3700*2150*2100mm |
| Η Δύναμη των Διπλών Μηχανών | 110-150 kW |
| Δυνατότητα τροφοδοσίας του κέντρου | 60-90 τ/ώρα |
| Προϊόν | Μηχανήματα τεχνητής κατασκευής άμμου |
|---|---|
| Καταρράκτης και Κεντρική Τροφή | 200-260 τόνους/ώρα |
| Η Δύναμη των Διπλών Μηχανών | 180-220 kW |
| Δυνατότητα τροφοδοσίας του κέντρου | 100-130 τόνους/ώρα |
| Προϊόν | Μηχανή κατασκευής ασβεστόλιθου από γρανίτη |
|---|---|
| Καταρράκτης και Κεντρική Τροφή | 300-360 τ/ώρα |
| Η Δύναμη των Διπλών Μηχανών | 264-320kw |
| Δυνατότητα τροφοδοσίας του κέντρου | 150-190 τόνους/ώρα |
| Προϊόν | Σπαστικό πετρώματος από χαλίκι |
|---|---|
| Καταρράκτης και Κεντρική Τροφή | 450-520 τόνους/ώρα |
| Δυνατότητα τροφοδοσίας του κέντρου | 225-260 τόνους/ώρα |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1180-1310r/min |
| Προϊόν | Μηχανή συντριβής τεχνητής άμμου |
|---|---|
| Δυνατότητα τροφοδοσίας του κέντρου | 250-310 τόνους/ώρα |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1180-1280r/min |
| Καταρράκτης και Κεντρική Τροφή | 490-600 τόνους/ώρα |
| Δυνατότητα τροφοδοσίας του κέντρου | 250-310 τόνους/ώρα |
|---|---|
| Καταρράκτης και Κεντρική Τροφή | 490-600 τόνους/ώρα |
| Δυνατότητα διπλής αντλίας ελαίου | 2x0,31kw |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1180-1280r/min |