| Producten | Roof- en wandplaatrolmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.4-0.8 |
| Productiecapaciteit | 8-10m/min |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type | Droge Verticale de Schacht Planetarische Mixer van de Poedermixer |
|---|---|
| Capaciteit | 750L-5000L |
| Gebruik | Keramiek, de cementindustrie, cementraad |
| Toepassing | Baksteen het Maken |
| Producten | Hoog efficiënte VSI zandmachine |
|---|---|
| Algemene afmetingen L*W*H | 3700*2150*2100 mm |
| Kracht van de dubbele motoren | 110-150 kW |
| Centrale voedingscapaciteit | 60-90 t/h |
| Producten | Verticale schachtinslagbreker Machines voor het maken van kunstmatig zand |
|---|---|
| Cascade- en middenvoeding | 200-260 t/h |
| Kracht van de dubbele motoren | 180-220 kW |
| Centrale voedingscapaciteit | 100-130 t/h |
| Producten | VSI Granit Kalksteenmachine VSI Breekmachine |
|---|---|
| Cascade- en middenvoeding | 300-360 t/h |
| Kracht van de dubbele motoren | 264-320 kW |
| Centrale voedingscapaciteit | 150-190 t/h |
| Producten | Groensteen, Pebble, Rivier, zandsteenbreker |
|---|---|
| Cascade- en middenvoeding | 450 tot 520 t/h |
| Centrale voedingscapaciteit | 225-260 t/h |
| Rotatiesnelheid | 1180-1310 r/min |
| Producten | Machine voor het breken van kunstmatig zandstof |
|---|---|
| Centrale voedingscapaciteit | 250 tot 310 t/h |
| Rotatiesnelheid | 1180-1280 r/min |
| Cascade- en middenvoeding | 490-600 t/h |
| Centrale voedingscapaciteit | 250 tot 310 t/h |
|---|---|
| Cascade- en middenvoeding | 490-600 t/h |
| Vermogen van dubbele oliepomp | 2x0,31 kW |
| Rotatiesnelheid | 1180-1280 r/min |